ebanormaalne elu.


mh, eelmine kord jäime pooleli isa sünnipäevaga, miks just isa mitte issi, sest suht sitt mees on ta, vot nii.

13.07 ha, pohmakas :) okei, teistel jah, mul mitte ma suht koht enam ei mäleta, aga savi ju .

14-17. 07 ausalt jumala mälukas :)

18.07 eelmine kord kirjutasin ma et olin jumala vihane nende tööliste peale, aga pärast tuli välja et suht lahedad sellid, jäid meile ööseks ja VÕTSID VIINA, krt miks on olemas viin? viin teeb inimesed, lolliks, vägivaldseks ja .. ühesõnaga ah, ma ei suuda .. okei, kõik oli korras, läksin sauna ( nemad olid sauna eesruumis ja rääkisid juttu) ennem, ütlesin emmele et lähen pesen pea ära ja tee mulle siis patsid, olen saunas ja kuule ükse plaksu haaran rätiku ja see oli see kopamees, ma ikka karjusin täiega, perveeeert :) see tuli nii ootamatult :) aga ta läks minema ja midagi ei näinud :) Õnneks :) ha, pärast istusin ka nende juurde ja rääkisime juttu, no kurat see kopamees võttis kottist välja oma jube suure .. suure fotoaparaadi :D tegi pilt aga Lisete häbenes :) emme küsis et kuhu need pildid paned? mees ütles ikka ratesse ikka ratesse :)) tegelikult, see mees on fotograaf, kopamees, mägironija, mingi reisija ja kunagise ristsõna asutaja :) nimeks TÕNU TEDER- teder aasta lind ju :) aga jah, hommikul, nad ärkasin juma kell kuus ja emme tegi neile potsu ;) igatahes, emme miks sa läksid , emme läks jahimmeste kokkutulekule ja tuleb alles pühapäeval, ma ei saa üksi iisaga hakkama, ma mõtlen et ma tahaks talle kõike öelda , seda et ma vihkan teda või et mul on kahju et sa mu isa oled, ! vot .

aga täna käisime maarjaga linnas :) ostsime igast asju :) sain endale rohelise kella :) (L) muahh. lahe oli teate et ta vend märt on niii..nii mh, ma ei oska öelda :) igatahes ma ei tea kui vaaana ta on aga ikka nagu ajaks ligi :) linna läksime bmw-ga :) oi raisk tümakas oli nii taga et mu pea tümises pärast autost tulles tükkaega :) ja sõidu kiirust oli umbes 100-120 vahel := oi, isegi 150 tuli välja :) ja siis tuli raadiost laul "V.I.P girl." ja ta ütles et see on minust :) no, seda ei oska mina sulle öelda :) kas oli või mitte :)

igatahes, Eveli tead, pidin tartu homme minema aga jah, issi ütles et ei viitsi minna, sitakott raisk :)


igatahes, üli sitt tuju on aga teie olge musid (L)


Ps: Ma vihkan inimesi kes valetavad, ja lasevad teistel uskuda seda mida nad just välja on öelnud ! Kas on vaja maalilma inimesi kes valetavad, või ütlevad, et kõik mis siin räägitud jäävad nende nelja seina vahele aga ei järgmine päev on just tema see kes selle välja räägib. või mis?


Ps2: Ha, imelik, küsimus poistele :) Ma ei tea, mis teil viga on, meie tüdrukud oleme palju normaalsemad, või mis :) mis teil on sõna Seksi, Rindade ja nendega, ma saan aru et teile need võivad meeldida, aga sorry ärge kasutage Tüdrukuid ära, (teanomastkäest) ...


Ps3: Kas on inimesi, keda võib usaldada, neilerääkida kõike, nende naljal nutta, ja alati kätte saadaval olevaid inimesi? just selliseid inimesi oleks just mul vaja , kui on keegi selline siis mu msn on liisukas@hot.ee ..


tsauu..

Kommentaarid

 1. Hmm, "tead omastkäest" ..
  Seksi ja rindadega seonduv. Niii, seletust palun ? :D

  Ja et POISID. Nii üldistav. Nagu ma oleks kriminaal nüüd vms.. :/

  VastaKustuta
 2. ha, ei tea miks ma seda arvasin et sa siia mindagi kirjutad :D

  kuule, siin avalikult noway :)

  no, kus kurat mina tean :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused