alusatme uuesti .

Eile, ma kirjutasin blogi ja hakkan juba nagu postitama aga, ei tead mingi asi lõi ette ja kõik mu vaev oli rikutud, kustus, nagu tina tuhka no . Igatahen nüüd tegin uue ja võtan blokki ja jätan endale kuskile selle, igaks juhuks kui ära kustub, JÄLLE.
igatahes. eile olin msn-is ja Kevin küsisi kas mul blogi on , no ja siis mul tuli meelde et Merit on ka vääga mitu korda mulle seda öelnud et tee nüüd uus ja , no siin ma olen :) aga, eile oli ju super ilm, lumetorm vms. välja ei saandu, tahtsin Meritiga minna, aga emme ei lubanud , tross :D aga, siis olin kodus ja koristasin mida koristada andis :) mul täna nagu ülDse mõtteid pole , ei tea mida kirjutada, peaks nagu kirjutama mis olen teinud või midagi sellist, aga mul ei ole mõtteid, kõik tundub niitühi ja . no, aga , ma siis proovi, ma ju pean selle ära postima. kõhtvalutab . Kevin ütles eile et ma vist rase, ei tea , omaarust mitte :DD aga, ikka, valus , räigelt, nagu täiega. hetkel kuulan räppi :) esmaspäev on kaks esimest tundi olin koolis no, kõhtvalutas tulin tulema .
ma ei oska kohe midagi öelda. eile õhtul polnud und, mõtlesin oma elu üle ja . kuidas üldse saab nii , ei tea , mõnel veab no . igatahes, deem, eile nutsin täiega no, pole vit elusees nii , millegi sellise peale nutma hakanud, no, olin koos tähtedega, selhetkel tantsud tähtedega , minu lemmikud **** läksid välja, niikurb no .
ma ei oska midagi, no vähemalt ma postitasin selle ja pole tähtis pm ainult Merit loeb seda ju :)
tsau , Merit, tervitan sind :))
kalli-kalli .

Kommentaarid

 1. ihihhi, loen jah! ja loen edasi ka veel. kaua. nii kaua kui sa seda teed. ja muide, jah, see on ikka täitsa lõpp, kui palju me ühte mood mõtleme ja tunneme ja mida iganes veel. vahel ma mõtlen, et ei ole võimalik ju. kuidas me nagu täpselt sama moodi mõtleme. aga igatahes, sa oled üks hästi lahe pliks no!

  VastaKustuta
 2. nutan, ei , ma ei saa aru kuidas see niisaab olla, nagu, ma ei teadnudki sind ja nüüd järsku sellised asjad, hingesugulased no .
  Merit, sina oled ka kallis ja .!

  VastaKustuta
 3. Jaa, ma olen siis mittekeegi :D...
  EI, ma ka ei loe ju üldse, mkm .

  VastaKustuta
 4. Kaupo kus mina oleks pidanud teadma et sa seda loed no, raudselt sa täna lugesid seda kuna ma ütlesin et loe, muidu ei loeks .

  VastaKustuta
 5. Heleene, mida sina siin teed :)
  See oli sama üllatav kui see et Pille ka loeb no .:D

  VastaKustuta
 6. Opakolla :)
  tegelikult, ma poleks lootnudki et niipaljud loevad D:

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused