õnnelik.

olen õnnelik kuna kõik on hea, ei ole õnnelik kuna minust ei hoolita,
ei no ma ei saa aru ka, 6, 5 no, kurat, Mertit no. igatahes käisime me eile õues, tore oli :) alguses läksime poodi konsumi , siis läksime minu vanaisa juurde juukselõikus masinat tooma, oijumal siis ta andis küpsist ka mingi tarkuküpsis , pidin riksule ka andma aga riksu vist need üksi ära sõigi :) igatahes me viisime siis selle koju ja läksime edasi, vahepeal seda ka et võtsin helkuri igaks juhuks kaasa, ja teate Meritil polnudki helkurit nii et sain selle talle anda :) vahepeal rääkisime juttu ka , ha, merit jolku on mul nii kallis ikka :) ja, ja siis käisine grossi poes ja siis uuesti grossi poes ja siis konsumis ja siis konsumis ja siis grossis jne.. :D külm oli no, meie reied, sääred ja mis iganes need ei olnud külmetasid , nägu ka muidugi :) Marge says: Pane sall pähe :) ha, nagu minu ema no . ei, jah, me oleme tublid phkisime põhimõtteliselt kõik pingid puhtaks, et inimesed istuda saaks. ja keerutasime ka , deem tema võitis :) issand telekast tuleb hetkel mingi film milel pole tõlget ja üleval jookseb kiri vabandame tõlke puudumise pärast . haige . nõme.
igatahes, kui ma õhtul koju tulin olin ma nagu hipi, merit pani mulle selle helkuri pähe, ei no kust sellised tulevad .) laulsin talle ka pärast kui ära minema hakkasime hipi laulu :)
kodus. läksin arvuti ja ja. sellest ma võik pikkalt ja laialt kirjutada , armas oli ag näe jätan eda teada ja ja, sinu ka .)
igatahes, täna hommikul ärkasin 09.30 , emme läks 09.00 ära tallinna mardilaadale , eie läksime kell 10.00 rakvere, emme andis mulle 500 krooni et issile isadepäevaks uued jalanõud osta, ostsimegi ilusad, ja hesburgeris ka:):) Riksu läks sünnipäevbale Sigriti mina ütlen et ta on riksu pruut :) aga tegeliklt vist eiole :) armastüdruk on :) oh jumal peaks pead pesema minema .
oioi, ja mis kõige tähtsam , ma pittu täna :)maal on pidu jah, ÜKSI ./ aga, noh, elan üle .
rohkem ei oska hetkel midagi kirjutada ..
aa, issi läheb homme soome tööle, emme lähen E, T, K ka soome, ma ütlesim emmele vaata et te siis kokku ei põrka :D

kallikalli, hg .

Kommentaarid

 1. hahahahha, kus ma irnusin siin alles. hipi talendijahist (Y)
  oota, mis asja, see enda teada asi? :D
  ja jolkuuu polegi sinuga msnis rääkind vä? sa pidid mulle ju teie vestluse saatma!
  ja tead, ma võin kihla vedada, et sa ei ole seal peol üksinda.

  VastaKustuta
 2. olen ikk aküll :)
  aga, ma ei räägi sulle, vb kunagi :)
  aga kjah hea (Y) :)

  VastaKustuta
 3. ei ole üksinda, ma ju mõtlen su peale! vot. ja sa saadki hakkama ilusti.
  ja õõõõõõõõhhh! homne on nii kaugel juu!

  VastaKustuta
 4. kuule, homme oli ära juba ja :)
  ouje, everti ja marveniga tantsisin :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused