täiskuu.

täiskuu oli . kell on 9 õhtul ja ma ei tea kuidas emmele öelda et raha tahan :) telefonile, no, aga ta alles pani ju , mõtlesin et panen ise tema eest, noh, ütlen talle et pane raha ja et ma võin nagu ise panna . aga, eile oli tv-paroodia ja võtsime osa :) lihtsalt sellepärast et osa võtte mingi võit meid ei huvitanud ja ega see tulnud ka poleks . superstaar oli hea , vaatasin taha ma märt ja mart olid näost punased ja naersid hea oli (Y) ja. emme vaata ma olen telekas, Soone naeris täiega :D
aga, kõige ilusamad olime :) nagu triin ütles et teama oli üleaegade ilusam vanainimene siis ma vaidleks vastu sest ma oleks ilusam olnud :) aga, pärast, pidu siis kuulsin et Kaupo oli 11 eeku saanud ja , edu talle , ja oi romet oli pidus, pruudiga :D tantsisime, järsku läks tuju ära, ei ütle miks , istusin klaverile ja vaatasin kuidas te tantsite , ei ja siis kallistasin pillerini kaks korda, Merit sa tead küll millest ma räägin . siis, mõtlesin et mul ei saa ju sellepärast peol sitaks minna :) ja pillerin hakkas jumpstyli vms. õpetama lahe, ma ütlesin et varsti terve saal tantsib seda tsiises pooled poisid tantsisid seda :) ja, minu arust oli see muidugi poiste poolt kõige tantsulisem pidu :D igatahes, jah Kaupoga ma ei tantsinud ja järgmine kord :D aga, siis läksin koju ja , kiilid tulid :))
täna, ärkasin 8.45 sest emme äratas ütles et lähme papa juurde puid tegema ma ütlesin et ma ei jaksa, läksin ju 1 või pool 2 magama :) magasin edasi, nemad läksid ära ja mul ei tulnud und :Dsiis, pidin õppima 3 tööks , sittam ma õppisin :D tulin arvuti, oi kaupo läks tantsima, õnnetalle :) siis, hakkasin muusikat kuulama, ja kirjutasin pooltele lauludele ise sõnad kuna nendel sõnu kuskil pole :D tubli ! aga, siis oi tuli annika, ma öösärgis (mark :)) pidin kartuleid koorima ju, suht kaua tegin neid :D meil suht teemas ka kartulid annika pani nimed neile DD ja , seal oli üks karmo, tal oli hiv ja ta suri esimesena, oi sellega mul tuli meelde et Vesipoiss- Aeg antud surra on hea , ja karulid said valmis, midaiganes, ma ei jaksa enam varmad külmetavad ja pea valutab , käib ringi, vähemalt Merit sain näe blogi tehtud, ja .

musmus .

Kommentaarid

 1. Tahaks väga teada , miks sul tuju ära läks :D raudselt olin mina jälle kuidagi süüdi :D

  VastaKustuta
 2. aeg antud surra, saab detsembris uue versiooni:)

  Koos minuga:D

  VastaKustuta
 3. ma, vaatasin ka su blogist midagi :D

  ouje :))

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused