ei kommenteeri .

no, ma kahtlustan et tänane postitus tuleb jube pikk :D , sest, ma juba üks päev tegin , saatsin ära ja juba , pls, ära kustus, ma ikka ei õpi mitte kunagi :D aga jah, ma siis kirjutan uuesti selle teksti siia :D

Et, siis oli pidasime jõule vanaema juures, hommikult vara maale sõit :D lahe. ei lasta magada no :D (Eveli, ma kuulan jälle seda sinu venelugu =) aga jah, olimesiis seal , ma ei mäleta mis me tegime seal aga kell kolm hakkas seal siis see kamm pihta, sõime jõime ja rääkisime juttu ja siis, oli igaaastane ehmatushetk, kui jõuluvana tuleb ja koputab aknale :) ma ehmatasin veit ära no :D aga, peale seda, ma hakkkasin kõvahäälega naerma , kuna , vabandust ma ju teadsin kes see jõuluvana on :D mul oli ikka nii naljakas terve õhtu , aga, jah Märt oli siis jõuluvana :) te nagunii ei tea teda aga ikka, . lugesin luuletust ja , LAULSIN , ma ei pidanud laulma, aga mul ei olnud ju rohkem luuletusi :D aga, noh see selleks, kui kell sai kuus siis me läksime empsiga lauluproovi , mõtetult igav oli :D peale seda hakkas näidendi proov, no seal olid kõik nii mökud :D peale minu, ma tõmblesin ringi , ja olin selline fotograaf no :D aga suva. pm, poiskad ei saanud üldse hakkama : D aga, juhtub, õhta, kui kojutulime, siis ma sain empsi käest riielda :D sest, ma kogematta tegin välguga pilti :D ups :D see, päev sai siis läbi :)

Eile , mm, 27 , oi plinn kus see oli päev no :D täis seiklusi . täiesti lõpp, ma poleks elusee arvanud et se selline tuleb , pm, jah, tahtsin kaaslasega minna, aga piu ei länud, keegi ei tahtnud tulla minuga :/ aga , jah , mm, mulle meeldib paaris tantsu tantsida :D ma vaatasin kuidas teised tantsisid ja mul läks tuju kole ära . oota, ma hakkan otsast peale :D hommik, ärkasin suht hilja, ja siis panin oma esinemis riided kokku, siis, käisin Pilleka juures, võtsin seeliku :) (tänks Pille =) Tuli mulle oma fliistekiga vastu :D mm, mõnus :) rääkisime juttu natuke ja siis tulin tulema, kuulasin muusikat ka tee peal , viimasel ajal ma ilma muusikata ei saa midagi teha no :D kodus, panin siis riided selga ja , minekut, emps ja Riks läksid , tantsuproovi, ma jäin Ingmari juurde, p.s. alati kuima tema juures olen siis ma hakkan koristama, ta tuba on ju lihtsalt seapesa no :D tal on 5 laua sahtlist, ja kolmes esimeses on tal juhtmed, ohjumal . noh, aga siis ma seal koristasin , päriskena oli pärast :D ohjumal, me tegime sellist nalja pärast no, tal on need jalanõud, mingid slpeid?? ^o) igatahes, need olid tal katki, ja mina parandasin need ära , olen tubli eks :D siis , varsti , hakkasime, noh, ise ka väikest sorti proovi tegema , "istus siis Ilmar, sihuke peenike poiss.. " Ingmari luuletus oli no :D siis kui Marvenit ei olnud siis tuli meil palju paremini välja. nalja nabani no . p.s. videotehtika, kui keegi kunagi näha soovib :) ja, imekombel sai kell juba 5pidime rahvamajas olema juba, Marven tuli järgi, ma vist esimest korda sõitsin Marveniga, ohsa pühaderisti vägi no :D ta on hull. igatahes, kui me rahvamaja ees olime juba, ja ta parkima hakkas siis taoleks meie austole sisse sõitnud aga, ta tegi mingi haige liigutuse, sa sõitis napilt mööda :D uhh. sees siis hakkas proov, ma ei viitsinud olla seal D aga,noh, natuke tegin :D siiskunagi sai kell ka pool seitse, lahe, ma nii ootasin et Üllar Saaremäe tuleks, jea tuligi, vuhuu, lehvitas ja ütles, tere liisu :D jessjess :DD aga jah, ta pani ingmari riidesse , veits pungilikult :D asjatundja ju :) ja kell sai seitse.. hakkaski pihta, muide inimesi oli esimest korda nii palju üle 100 . kõik kohad olid täis, laheee. . etendus oli siis, jube . välja tuli küll aga jube, oli ikka :D ja no, ärme pärast tantsulkast räägigi , ai, mu varbad no, pooled astusid mulle varba peale no :D deem... aga jah .
Liis-iga olin seal , tantsisime, jeejee, hea, ansambel oli, mõnus selline mahe, kaks meest, Evert küsis lõpus et kas sa teadsid neid mehi, ma ütlesin et tänasest jah :D siis , ta ütles et kuidas on see võimalik et ma mõnega nii hästi läbi saan , et ma olin nendega rääkinud, nagu oma enda vanaisaga :D lahe . siis, vau, ma nii imestasin , et Keio kutsus mu tantsima, nagu mida ?? aga, jah, eelmine pidu sain ma talt haledalt kotti no . läksin tantsisin , ta oskab suht hästi tantsida :) peale seda mõnda tantsu kutsus Evert, Evert oskab paremini :D aga, jah, mis need kaks kolm tantsu poistega olid, ja noh, rohkem ei kutsutud, ja siis , mul vajus tuju ära, istusin ühe laua peal , ja seal oli paber, mõtlesin et kirjutan et ma olen VABA vaata :D aga , jah, siis tuli Jens ja rääkis juttu , küsis et mis am passin ja , noh, ma siis rääkisin omamure ära ja, siis ta kutsus tantsima, kaks tantsu tegime :) rääkis juttu minuga, oi kurat kui kuri ta oli kui kuulis et ma muusikakooli ära lõpetasin :/ juhutub :) aga jah, viis mu oma kohale tagasi ja , seal ma siis istusin ,kell tiksus, ja mina muutkui istun, mõtlesin et pole Marveniga tantsinud ja otsisin teda taga, ei tea kuhu ta kadus, ei saanudki tantsida, vot. mõtlesin siis et mis ma passin, läksin kutsusin Keio tantsima, ta ütles et me juba tantsisime, normaalne, kui te teaks mis seal veel oli siis, mul läks tuju kohe jube ära, läksin taha tuppa, sõin sokolaadi, noh, kui ma masenduses olen siis see on mu ainuke sõber :) pärast liikusin ringi, jumala kiirest, sorri no . ag juhtub . igatahes, lõpp läksparemini juba, taha tuppa tagasi minnes oli Evert ja Liis seal , rääkisid juttu , ma siis lähen sinna, Evert küsib miks ma ta peale pahane olen , peale pikka juttu kutsus Evert mu tantsima, läksime, ja 10 minutilinelugu oli :D lahe . aga jah, viimane lugu pillimeeste poolt, tuli nii. ütlesin poistele et minugu ja karjugu korrata. . karjusid ja tuligi, tantsisin Evertiga, kuna Evertil polnud kellegiga tantsida, varuvarjant või nii . oh, lõpp oli nii armas :D ma ei räägi teile ;P Ahjaa, kuna Kaupo ja Merit küsisid kas mul pea valutab siis ei valuta, ma olen selline nagu ma olen , Lisete no , normaalne. Maarja ja Meeri olid jumala täis, Maarja kuskil pani roobertit ja , läks koju :D haha, tahtis mulle ka sisse joota, aga ma ei joonud :D lahe .
ihatahes, Märdil ja Kristil tuli minu pärast , again jama :D ma ikka oskan :D noh, ja siiiiiiiiiiiiis, ohjumal kõige õudsam koht, laulsime Arviga , ja siis Arvi hakkas ära minema, saatsin eks , ja siis tuli Alari , suva et te pm, kedagi ei tea :D aga jah, Alari , tarvitab narkootikume, ma pidin ära surema no, ta jube enne ajas ligi mulle, kallistas ja, ütles et ma meeldin talle, ja niii. noh aga siis ta tuli mu selja taha ja rääkis minuga eks ja siis ta käsi liikus veits valesse kohta, ja see käsi tegi väga vale liigutuse, ausalt ma oleks löönud teda ka no :S okei, siis Arvi tubli mees päästis mu, tegi mu turvameest, aga ohjah, siis kui ma avutosse, läksin ÜKSI, tuli Alari ka, ja siis , ka võttis minust konni ja ütles kõrva, et kasma tahaks temaga suudelda. oh jumal . no, muidugi , ma ei teadnud seda siis et, ta tarvitab neid asju eks, kui ma teada sain, siis ma küll mõtlesin et mul oleks võinud kaaslane olla, jama juba unes ka nägin et mul oli kaaslane ja mis siis sai . normaalne.

oi, kui palju ma kirjutanud olen . ups, keegi ei viitsi lugedagi no . aga igatahes, Keio oli pärast tore, tal oli hea tuju , ta ei joonud, ja tore oli, mitte nagu muidu kiuslik ja selline :D

ah, tavai , tsauuu :D Kahetsete et ei tulnud :p

Kommentaarid

 1. hahahahah, mina tean seda nunnut tantsu lõppu ! :D

  VastaKustuta
 2. mina teadsin kõiki , mõnus oli lugeda ;) !
  .. ja mul on ka kahju , et ei tulnud .:/

  VastaKustuta
 3. ha, kus kohast sa Alarit tead? :D
  mhm, oli küll jah :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused