lumevärv .


Lumi on valge , onju, aga täna kõndisin Kuusalus ringi ja leidsin mitu erinevat lume kohta, mis olid roosad, ja ma hakkasin mõtlema et issand kujutage ette kui lumi oleks selline erk roosa, kohutav ju :D isegi siis, oleks see kohutav olnud kui mul roosamaania oleks olnud :D aga see selleks . .

hommikul ärkasin , pesin pea ära, uuh . siis, sõin makaroone :) njämma, vahelduseks midagi ka jõuluroale, kapsas, kartul , liha, verivorst ja nii edasi :) Panin riidesse, ja avasin arvuti , et, vaadata mis sa mulle vastasid , ää, ei ei ei , lihtsalt tsau oli :D aga jah , siis Eveli hakkas rääkima, rääkisin siis temagagi juttu ja , siiis, tuli ema et laulame laulud läbi , ohjumal , ma vihkan neid laule no , ja siis et esinema peame pluus punane ja must seelik , no ma ei tea, ma ei oska seda kommenteerida, mulle meeldiks kui oleks näiteks punane ja valja, suvalt no, ma siis paneks oma punase kleidi :) aga jah, äkki panengi, suva mull no :D aga jah . et siis laulsime natuke ja mul viskas kopa ette no . aitab. finiito . aga siis , oli juba aeg Kuusalusse minna, no jah , ma siis võtsin fotoka ja telefoni , aga ei mulle ei helistanud keegi ja pilte tegin ka ainult 66 :D aga jah, teel sinna, avastasime Rihardiga et iga punase sõiduki juht oli naine :) emps ka no :D lahe, no , ja siis igast asja veel , raadiost tuli niipalju jõulu laule, no ja , kes siis kaasa laulmahakkas no :D LISETE, muidugi . noh ja selel aja peale olimegi , Kuusalus , tädi Janne juures, sõime seal ja , noh siis mõne aja pärast saime kingid ka kätte, ma sain fliispleedi , Pillekas sai ka :D ma sain roosa, . ja siis mingi julla, nagu patsi kumm aga ei ole :D noh suva see . Praegu isa ütles et politsei teeb operatsiooni . lahe, saagu pätid kätte no :D aga jah . mulle ikka meeldib oma juttu segada, ja midagi vahele öelda :D siis, Sirje näitas meile oma suvepäevade videot, ta muidu töötab Mikrolingis, mingi raamatu pidaja on :D ja siis , nende suvepäevad olid Naissaarel ja nad tegid seal ooperit nagu , suhtnaljakas oli :D liigutused tegi Jüri Nael lahe :) ta oli ise kohapeal ka :) aga, jah , siis me hakkasime mingi aeg tulema ka seal . no, ja siis nüüd ma siin olengi kodus, autos magasin uni oli, praegu ka :D aga jah, päev pole läbi veel , aga jah ega mul midagi teha ei ole ju , keegi välja ei kutsu ja .. 8-) aga no , jah , ma siis lõbustan ennast ise, siin arvutis, saate aru ARVUTIS, jõuluõhtuid ikka arvutis ei veedaks , aga noh, pole mul muud midagi teha . mitte eriti pikke i tulnud aga ikka :) tegin , palusin Pillekalt ka jõulukinki , nimelt et ta hakkaks blogi tegema :) jah.vot, loodan et täna läheb paremini, ma tõesti loodan , südamest loodan . oleks siis täna eile päev, aga jah . ei saa, nii .
27 . on Läsnal jõulupidu tulge kõik ! :) Aga jah, faack juba tuleb see pidu no, ja mul polegi kaaslast no :) aga , jah . lähen istun üksi nurgas seal siis, . aga, jah tulge , hm ma müün pileteid ! :D

armastusega Lisete :)

Kommentaarid

  1. muide hommikul oli mul plaanis sind õue kutsuda a vot sulle lopsu. suvikad kutsusid enda juurde. ja siis ma mõtlesin, et täna. no kuriii vaim, sind pole ju täna. ssssh.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused