niihea jälle no.

sain praegu hea uudise osaliseks .
Eveli hakkab minuga kirjutama :D vist, ma vähemalt loodan, sest mulle nii meeldis se kui me rääkisime kirja teel , ja tal oli nii lahe kiri, ja, need sisalikud olid(L)
aga, tegelikult tuleks siin ainult Kaupot tänada no . Tänks siis :D
hetkel on mul nii hea tunne, selline mõnus ja vaba, toas on soe, sain jälle midagi head tehtud, söön piparkooke, mandariine, joon teed ja olen arvutis, räägin hetkel ainult Eveliga. niihea. ja nagu Eveli ütles oli see ilus aeg kui me kirjutasime, ma lihtsalt nii tihti veel loen neid kirju ja mõtlen, et miks me enam ei kirjuta :D ah Eveli??
aga nüüd, pole tegelikult ammu kirjutanud, suht halb tunne selle pärast, aga nüüd on hea et näpud usinasti töös ja varsti saab siis blogi valmis.
Eile, vist, jah käisin rakveres ortodonil no, vahetas kaare ja pani väiksed traadid, deem , ei saanudki kumme no, oleks punased pannud sest, Pillerin ütles et need erutavad ;) ei tea midagi, igatahes ma ei eruta see kuu kedagi :D muide, Annikaga käisin kuna, Teised ei tulnud :) Kellel trenn, kellel pole raha, kes õpib inglisekeelt jne. normaalne, Annika ikka õige naaber no :D õnneks ta ei loe seda, m vähemalt arvan nii, sest ta vahest käib suht pinda ka, tead küll millest ma räägin :) aga, siis läksime poodi , ja ostsin Evale kingi, hästi ilus ja, kena ja pidulik asi :D kirjutan mis see on siis kui sünnipäev läbi :) aga, täna ärkasin ülesse, päkapikk tõi piparkooke, niihead. aga, siis panin riidesse ja läksin kooli, muide, kes ei tea siis Lisete on väga tubli tüdruk, sest tema viis kooli, oma klassi kuuse ! vot, aplausi pole vaja :D aga, jah Ardo ( klassivend) kes elab metsa ääres ei võinud tuua no, tema ütles et ta ei viitsi tassida. normaalne, nagu Eveli ütles, jumala mölakas ju .! Ja, mis kõige hullem , mu parem käsi on täna terve päev selle pinge pärast värisenud no. ma ju pidin seda tassima, see niisuur ja raske no . aga ma olen tubli ikka :D aga, ikka klass sai ilusti ära kaunistatud ja hea tunne oli kohe klassis :) tulin koju ja , tuli suht meelde et mul on ARENGUVESTLUS, niilahe no . naljakas, ja igav :D lahe eks :D aga, see et suht mõtetu oli, õpetaja küsis kuidas mulle uus õpetaja meeldib Oliver Tomingas, eriti ikka ei meeldi küll :D aga, kui nüüd tulla siia pere teemale, siis suht naljakas oli, õps küsis et kuidas läbi saan ja värki, ja siis emps ütles vahest , mis vahest isegi tihti tuleb Lisete minu juurde ja ütleb emme ma tahan kalli, mul oli no, kurat sul seda vaja öelda oli no :D aga, jah, kui nüüd tuli teema poisid siis emps ütles et me räägime küll poistest, mul oli et ei räägi ikka midagi , ja siis ta ütles et no kui sa seal msn-is räägid selle... selle koha peab oli mul oufack .. poisiga siis ma küll küsin kellega kes ta on ja kuidas tal läheb, normaalne või mis? igatahes, seda ka et ma sain terve arenguvestluse sokolaadi süüa sest emme tõi õpetajale :D niihea (L)
aga, nüüd seda et pärast läksin Meritiga õue, emme ei tahtnud lasta kui teadis et pm, Ilves ja sellised mu sõbrad on ja et ma saan läbi nendega . ta tekkis hirm nende suitsetamise, alkoholi, narkootikumida ja selliste asjade pealt. aga jah. läksime siis kell viis õue, ma vaatasin et kell on seitse, normaaalne. olime õues, ostsime nätsu :D ja rääkisime, Lisete lobamokk jälle latras, muide kui keegi õue tahab minna ja ise midagi rääkida ei oska siis mina räägin ikka suht palju :D
aga, hea oli jälle üle pika aja õues olla . (L) hea oled !
homme, on Evaka sünnipäev ja lähem külla talle, kink on ilus ja tahaks ka ;D ja kaart mida ma just meisterdasin on suht lahe :D
aga, jah, näeme homme ja, oodake siis uut, :)
musi .
P.s. tahaks et maas oleks ilus paks lumi ;p

olge siis mõnsad .)

Kommentaarid

  1. Nii nunnu :)

    Et siis õpetaja šoksi sõid ära jah :D

    VastaKustuta
  2. :)
    kuule, tuli välja ja :D ta sai vist ise ainult 2.3 tükki no :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused