peavalu.

Ilge peavalu on .
Täna hommikul ärkasin ülesse, panin päkapiku riided selga ja kooli, muide hommikul oli hoopis sussi sees kismet :) hea, aga kooli, Peri hakkas kohe pihta et mis riietus no, midagi paremat ei leidnud, suht head sõbrad mul . aga, jah siis, seal me olimegi, koolis, ma ei tea, suht kopp no . aga hea tunne oli, reede ju . ja, jah. kõik.
õhtu hakkas saabuma, kell oli neli ma õppisin, deeem , tuli meelde et tunniajapärast jõulukontsert ju . ma läksin nii närvi et, ise ka ei usu . aga, jah , panin esinemise riided selga ja pittu .
Nüüd nägin et oi, msn-i tuli Cris sisse siis , et jah Kevin tuleb täna , niilahe ;)
aga, jah , jõudsin kooli ja, mida ma näen no, kes on see loll kes juba sukad suudab ära lõhkuda, Lisete muidugi ! emps tõi uued. õnneks, kus juures ma pol eükski esinemine nii rahulik olnud, ja ma ei tea kui positiivselt ma teistele mõjusin igatahes ma jäin rahule. ja nagu ma Marise blogist lugesin meeldis talle küll jõulukontsert ,vot.
suht, naljakas oli olla, nagu staar no, igalt poolt tuli väkl ja . lahe, ma ei näinud vahepeal luuletust lugeda :D aga jah .
mul ei läinud tants sassi. jea. hea . aga kaks kõige positiivsemat asja olid need laused "selline tunne nagu plaadi pealt oleks see laul tulnud" ja " sa oled lauldes nii armas " vms . hea . aitäh .
persee... ma pidin seda mainima. halb tuju on . ja vot. pea valutab ja halb no.
igatahes pärast läksin õue, Meriti, Mari, Eveli- ga. nii hea oli sind Eveli näha :) ja, jah, eelmine kord oli see suht lühike no .
pärast tuli Kaupo ka ja. siis ma ütlesin et tahaks näha kui sa vait oled ja no ta jäigi vait. normaalne ei rääkinud enam, tänks no. lubasin küll rääkida ag aei midagi. tundsin ennast lõpus nii hlvasti .
päevas oli ka ju häid asju. see et Evelit nägin ja see et Mari on ju jumala lahe tsikk :)
olge, musid ja .
midaiganes.

Kommentaarid

 1. Ma vaatn, et viimasel ajal ma kohe oskan nii lihtsate ütlemistega teised rõõmsaks teha:D

  Aga sa oledki armas:) Ka siis, kui sa ei laula.

  VastaKustuta
 2. kuule, mida nO (A) :)
  aga jah, hea !

  VastaKustuta
 3. Mari härib see "tsikk" :D

  Oli tõesti tore. ;)
  "Mul pea valutab." :D

  VastaKustuta
 4. noh, aga oligi tore ;D
  suva et seepeal valutas :D
  toreee oli :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused