täna teine postitus juba. olen tubli muidugi, aga selle postituse tahaksma teha kuidagi hea, aga mul ei tule raudselt välja. tahaks kirjutada midagi hea. midagi veel paremat . lõpus kirjutan ka tänasest päevast. aga head siis. . .
mitte keegi pole öelnud et elu pole hea, et elu on halb . et elu on sitanikerdis, noh seda ütlesin mina, aga kui nüüd mõtlema hakata siis , elul on küll jah midagi viga aga , kui poleks midagi viga oleks kõik ideaalne ja igav. just igav , mõtetu .

pole selleks, et hädaldada ja nutta, vaid selleks, et võidelda ja võita!

Elu on veider nali: üks altari ees lausutud sõna, ja juba oledki abielus; üks unes kogemata pillatud lauseke - ja oledki lahutatud

no jah . see lause ütleb kõik ju . elu on ju ükks suur probleem, suur ja poolitatud, heaks ja halvaks, normaalne . keegi mu jutust aru saab ? aga, tegelikult ma tahtsin selle jutuni jõuda, et sõbrad on kõik ju . niihea, kui teid poleks siis no, kurat ma ei tea mis ma teeks no, mu elu poleks siis selline, kui sa aru saad , muidugi. aitäh, et te mul olemas olete. saan teile kõike rääkida, muidugi , mul on ka suht mitu feik sõpra, kes pole seda väärt aga noh, mis me neist räägime, räägime neist kes on head, super hea. neist..
.. teist siis, teile kellele ma olen niipalju rääkinud ja . no, pm ma ei tea kui paljud teist seda taga selja edasi rääkinud on või kui palju need saladused enda sisse jätnud on , aga aitäh neile . teile.

Saladusi võib olla palju. Sul võib olla valus neid endale hoida, aga kui need välja räägid riskid sa nagu oma eluga.

olihea? ei, tea. mul on kergem , tahaks öelda veel palju . tahaks kõiki teid häid inimesi praegu näha ja teile öelda et kui kallid te olete. aga, noh siis ma hakkaks nutma no . see mul nii hell teema., kallikalli, aitäh teile . (L)

üksväike pisarake, ja kõik on õnnelikud , tsauka .

Kommentaarid

 1. vohoo. see, kui üldse kannatusi poleks, oleks küll ilus elu, kuid igav, feik lausa. jagame arvamust, no. Ma arvan ka nii !
  "ilma kannatusteta ei oleks kaastunnet" a walk to remember.

  jebadijee, mis ma veel öelda tahtsin nüüd.
  "elu on ju ükks suur probleem, suur ja poolitatud, heaks ja halvaks, normaalne . keegi mu jutust aru saab ?''
  saan aru !
  nagu Mark Twain "Õnnelik prints." LOE, soovitan !
  "Maailm on ära jagatud ja võrdselt on seal ainult ebaõiglust."

  "Ma ise mõtlen alati endale. Sa pead alati mulle mõtlema. Te kõik peate minust mõtlema. Seda ju nimetataksegi kaastundeks?"

  Jep, loe "Õnnelik Prints" läbi. saaad superpalju uusi vaateid elule.

  (muide mu postitussõna on coffe (hästi tänasepäevateemasse ju ? :D))

  VastaKustuta
 2. ha, Mari aitäh no :) (hg)
  nh, eks ma siis kunagi loen :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused