vaheaeg.


nii hea on olla, et vaheaeg on, aga tegelikult on mul suht halb olla :D eile juba jõin liiga palju, et te imelikult ei arvaks siis glögi mitte midagi muud, ja seda ka ilma alkohoolita. ja nüüd söön komme ja , vuh varsti roobertit panema :D ha , Eveli mäletad? lahe ! aga, jõulupidu oli millalgi , kolmapäeval :D laulsime , ja värki , pärast olin ma väss ja istusin Taavi ja Peetri juures, rääkisime juttu , Kristjan tuli ka, kinkis mulle kommi ja soovis häid jõule :) niiarmas :)

aga, jah pärast tantsisime jumpstaili vms. jah :D lahe oli :D Kristjan ütles et kaerajaanil ja jumpstailil ei ole midagi vahet ja tantsis on kaerajaani edasi :D pärast oli siis ÕE jõulupidu, lahe oli. oi, kuidas me Eva-ga laulsime , Kristi (huvijuht) ütles, et järgmiseks jõulupeoks on bänd olemas no :D niilahe :)) koristasime ja värki. siis jagasime kingid laiali no . GRETSSSS.. ma proovisin ju, ainult välja ei tulnud :) aga, jah Kristi tegi mulle ja ma sain huulepulga, laovärvi, küünelaki, ja kõik taga mõttega :) vaadake pilti , pidin hommikul kõikidele meiki tegema hakkama :D lahe. pidime ju kooli ööseks jääma aga läksime Kristi juurde, Tapale hoopis nii hea mõnus oli. aitäh (L) aga, jah vaatasime filmi, ma ei mäleta mis selle nimi oli :D loll :D aga , pärast Janne tegi meile mõnu no :D ha, palun mitte vasakule mõelda :D aga, jah mõnus oli, magama ma ei tea mis kell me läksime, ja hommikul juba 8 kadrinas :D hea.

eile, oli suurte jõuluball. üks asi mis mu meele kurvaks tegi oli see et keegi tantsima ei kutsunud. nõme, aga noh juusiis ei kõlba . . piparkoogid olid jah . ma ei kommenteeri :D muffinid olid tegelikult päris head :D pruunid olid head :D glögi oli ka hea mulle maitses :D sain uue sõbra ka :D MARKOO :D lahe mees no :D aga. jah , pärast oli mul mega kiiresti koju vaja minna . tead küll miks . ja EVA, sa ei teadnud ju midagi mis ma sulle rääkida tahtsin ja sa ei saanud aru ju . kuigi see mure piinas mind ka . nõme no . ag, pillimehed olid nii head :D niihea on näha kedagi head, lahedat toredat üle piika aja. mõnus :D kalli tegime ka :D nii hea :D aga, Helena pani vapsee hästi ni " Liisu, on pillimeeste ori on pillimeeste ori, Liisu !" (Niki-Liisa, järgi)
ei, hea oli :) jaseda ka et avastasin et Helena kutsub mind Liiskamiks :D ja Rihardit- Ritsardiks :D see s täht peaks katusega olema aga ma ei saa panna seda :D

täna, koolis sain tunnistuse, hea tunnistus oli . pole midagi öelda :) kontserdil olin ka . ja piilusin Kaupot koguaeg :D ha, näe mina siin :D aga , jah Hellu oli ka nii kena seal :D oh, jumal .


noh, jah, seda et püsige siis vaheajal normaalsesute piirides ja olge musid :)
Maris, "me täname, me täname , me tänamee, me täänameee! :D"

Kommentaarid

 1. oota, mis asja, miks sul siis nii kiiresti koju oli vaja minna? :D

  VastaKustuta
 2. Palun, palun:)

  Kuule..need pruunid muffinid olid tegelt ka väga head:D Ma sõin lausa kaks tükki.

  VastaKustuta
 3. Merit, ma ütlesin et, ma räägin sulle kunagi !
  Maris :) meie Meritiga tegime need (Y) ;) kuule, mis kaks, no :D rohkem oleks pidanud D

  VastaKustuta
 4. Jaja, roobert :D
  Vapsee palju jõulupidusid sul :D

  VastaKustuta
 5. jah, pruunid muffinig olid päris head. Ma sõin neid õhtu jooksul lõpmatu arvu :D

  Ma ei näinudki, kus sa istud :'D

  VastaKustuta
 6. Kaupo, mul oli süda pärast niipaha ju :D läksin koju panin suht jah Rooberti maha no :D
  Gsss, kuidas sa ei näinud no :D

  VastaKustuta
 7. kuuuuuule! ofc olid pruunid muffinid head. need siiski minu tehtud! vot sulle lopsu! :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused