valu.

"sul ei ole mingit paberit ette näidata, et ma sinu oma olen!"
vot.nii hetkel on ilge valu. igal pool, peavalu, kõhuvalu ja hingevalu. suhthalb,sest suhtvalus on ikka, absooluutselt igal pool.! aga..
"siga, raisk!"
..eile, oli Eva sünnipäev, nii hea oli. Sõime pitsat, ma tavaliselt ei söö sellist pitsat aga noh, siis sõin :) ja, polnud sellel pitsal midagi viga. aga, jah, hea oli, sai suht räägitud igast asja ja . midaiganes. pärast kui kõik ära läksid ära ja me jäime Meritiga sinna veel, Viki pani sellist teksti ja tantsu meile, et ise ka ei usu :) mees tal ju nii lahe :) aga, jah. rääkisime juttu ja . siis helistas Cris, Merit läksi nii särtsu täis no :D aga, jah ja mõne ajapärast olid nad meil uksetaga no :D ehk siis, Cris, Kaspar ja Mart. noh ja Kevini poolt oli nii hea asi :) Kes teab see teab :) ma juba ütlesin Kevinile et see oli hea :D hakkasime juba koju minema, Marge helistab Meritile ja ütleb et noh, see kutt on väljas jumala täis ja. siis ütles Merit, mh ma täpselt ei mäleta mis ta ütles aga, igatahes kui sa Merit seda loed siis sa võid seda öelda ! :D
"Lisete, tead meid ajas üks hulkuvkoer taga !"
täna hommikul ärkasin ülesse, selline tunne oli et kell on mingi 2 :D aga ei kell polnud kümmegi no :) deem, no lisete ärka ülesse lähme maale. mida me sinna ronisime no, selle pärast et laulmine on no . ausalt ma olin nii nördinud ja, sõin oma pannkoogi ära ja hakkasime minema. ja seal ma olingi, vanama juures . õppisin ära, tubli ! aga, vanaisaga meisterdasin dünamomeetrit vist :D aga, vanama ütles et ma saan ajaloo 5+ kuna me õppisime nii palju, ja bioloogias linde ma peaks ka teadma :D aga, jah peale sööki, hakkas mul nii paha ( siia maani paha ) . olin pikali vaatasime vanaemaga MTV-d euro top 20 hakkas :) tegelikult lõppes :) aga jah. vanaema suht kritiseeris neid laule :) ja siis tuli emps no. LISETTTTTTTEEE, tee kiiresti lähme laulma. normmalne, pul käis seal pea ringi ja, sain mitu korda sõimata et ma peast kinni hoian, ma mõtlesin et ma varsti ütlen talle, et perse mul on sitt olla no. aga , ei ma mõtlesin et ei hakka ütlema, aga vahepeal tuli pisar ka kui, mul ikka nii paha hakkas et, silmeeest mustaks läks ja ma suht kokku kukkusin, aga ega mul enam midagi viga pole. aginult silmad märjad, kõhuvalu, peavalu ja hinge valu .
loodan et hakkab parem, aga ma juba vahepeal mõtlesin et minuga on lõpp. siis, kui autoga koju tulema ja ma seal ikka nutsin ja mõtlesin et mis mul head ja halba juhtunud on , noh nii igaks juhuks.
P.s. Merit anna andeks et ma sinuga kinno ei tulnud, mul suht halb olla sellepärast.!
adios amigos.

Kommentaarid

  1. ja, ma mõtlesingi, et miks sa ühendust ei võtnud. telefoni vastu ka ei võtnud. a pole hullu, sain hakkama küll!
    ja siis, see "kui kätte saab, kepib mind ju surnuks!" :D

    VastaKustuta
  2. hah, tore, järgmine kord lähme! kindlalt, ükskõik mis ka ei juhtuks .)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused