eitea. eitunne. eitaha.

ma ei tea, mis minuga on, viimasel ajal on masendus, ma lihtsalt ei oska omaelu elada, teen valesi otsuseid ja värki . aga täna ma ei masetse ainult paha on olla, muidu paha hakkas mul eile . .
olin arvutis rääkisin inimestega juttu ja siis ei olnud enesetunne juba kõige parem ., ma ei tea, ja siis veel see ka no .aitäh, kõik läks veel hullemaks, ja kui ma nüüd ütleks mida ma tegin siis te sõimaks mu täis no :D aga, suva, olen elus ja terve, see on kõige tähtsam , aga ja, tunne oli küll, et kukun kokku kohe..
mm, aga täna ütles Ardo mulle, et minu blogi on kõige parem. lahe :) neil on perekonna viga see, et neile meeldib mu blogi :D lahe.
"Tilgad ja kapslid ja muud teretulemast, muidu lahe vend a tablette söön küll liiga palju on patt seega tere suremast.." Kummitab jälle.
Isver ja jusver, eile rääkis keegi minust taga . kes ei tea . palun tunnistage ülesse no, ma ei saanud mitte midagi teha, ilge luksumine käis :D
Eesti keele mapi sain ka valmis, emps kontrollib üle ja tehtud!!
Avastasin ka ükspäev. Jüri Üdi , dh. Kevin mõtleb et ma raudselt olen lollakas, okei, andestatav kuna ma olengi ju :D
"niiet naerata kasvõi ainult hetkeksi ja ära pabista ka siis kui sul on breketid " hihi, see laul meeldib mulle Matu - Aja tormipilved minema
ok, mul ei ole enam midagi öelda. tsau :)

Kommentaarid

 1. kevini toksikomaan kummitab mind juba paar nädalat, ja kogu eilse ja tänase on ka kummitanud :D

  VastaKustuta
 2. see laul on mu peas endale kohe leidnud :D

  VastaKustuta
 3. ma tänan teid:D
  ja ma ei arva et sa oled lollakas Lisete :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused