mind ei ole siin tegelikult, te näete kummitust ! tegelikult te ei näeg midagi :)

et, siis ma kirjutan endale seda ja mind ei huvita kui sulle Merit nalja tegi see ku lumi oleks erkroosa, ja see Kertu et mulle meeldib paaris tantsu tantsida . :D
muusikat kuulan , Merit saadab uusi lugusi, pea juba valutab aga suva. nendel lugudel on sinu no, mõtlen ja, mõned on veits nilbed aga no juhtub. täna oli imelik , täiesti lõpp, eile kui magama läksin siis, oli kõik on , kuulasin muusikat, öösel ärkasin , klapid olid ma ei tea kus no, panin kinni. jäin magama mingi aja pärast emps ja paps räägivad mis piiksud need on , haha, mulle tulid sõnumid, kohe 3 tükki , Triin ja Siim, okei, ma sisust ei räägi . igatahes, mul on nõme heli sellel :D haige. hommikult, emps äratas, et anna telefon , viib parandusse, terve on nüüd, raha on ka sms-id ja kõned oodatud :D magasin veel veits, siis ärkasin, sõin ja läksin arvutisse, seal olin veits, ja siis Pillekas, mida no , laud oli märg no, pusa ka :D mida veel no :D aga, ma tõesti ei tea mida teha. õudne. aga jah, ma siis räägin teile ka , minu majakõrval ühes majas, tõimus midagi , politsei ja kiirabi oli , siis läks kiirabi ära, mõtetu eks, siis tuli Kalju ema ta on ju mingi asi , ja siis tuli, üks auto, mingi uurimis rühm tuli kohale , mõne aja pärast tuli suur valge buss, midagi oli peale kirjutatud, aga ma alguses ei näinud, mingi kanderaam toodi välja ja , viidi korterisse, pärast toodi tagasi, keegi oli peal , buss sõitis ära, lugesin peal oli "Matuse. . . " igatahesmingi värk toimus seal , õudne, pärast, vaatasin ühte meest kes rääkis mingi naisega, ja käsi käis rinna piirkonda, rusikaga, nagu pussitaks vaata, äkki keegi pussitati ? õudne, see jääb mulle meelde.
peale seda, läksin sauna, hästi kiiresti, mul ei olnud mingit tuju midagi teha, saunas nagu naksti käidud ja siis , ütlesin empsile et lähen koju , emps ütles et ei lähe , mine tee kartulipudru valmis, siis võid minna ja ole hea laps kuna papa pani sulle niipalju raha pangaarvele, huvitav kui palju? läsin ülesse, ja tegin valmis selle, mm, niihea :) isetehtud hästi tehtud no :) varsti Meritga õue, kõndisime ringi rääkisime juttu , käisime poeas nagu ikka . helistasime Perile, Otile, Kaupole, Kasparile ja Evakale vist kõik :D keegi meiega välja ei tulnud, . haha, 8 kodus siis , emps ütles, tal on poiste teema peal praegu ,. elab üle.

Aastahitti vaatan , hea. tsau paka, telefon korras, ootan ;)

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused