mustem pool

ehk siis minu maailmas on kaks poolt. õnnelik pool ja pool kus on kurbus ja pimedus.

Õnnelik pool siis.

minu õnnelikus pooles on kõik hea, rõõmus ja super. kuid mitte suurepärane ja ideaalne. seda pole vaja kuna seda ei ole. ma armastan seda kui inimesed on õnnelikud, ja seda kui minule kallitel inimestel läheb hästi. mulle meeldiks see et kõik oleks hästi . Rõõmustan kui olen õnnelik. õnnelik , ei saa olla ju siis kui sul ei lähe hästi , kui sa oled kellegiga tülis, või mida iganes. miks on vaja üldse vimmaja viha. .

aga, see mustem pool.
selles pimeduses, mis mind seal mustas pooles valdab on jube. see kurbus mis iga hetk , ühaenam, mu hinge poeb on väljakannatamatu. ja siis see juhtubki , need pisarad mis jooksevad mööda põske alla nirena, need taskurätikud mis kuhjuvad, kas arvuti, kas laua või padja kõrvale.just need, mis on täis nutetud, täis pisaraid mis ma olen omamustemast poolest võtnud ja väljaelanud. kuid see tiik, see mustemapoole tiik , täitub ja täitub, koguaeg.. öeldakse, et ära nuta, nuttmine rikub silmi, ära tee seda üksi , kui nutad siis kellegi õlal. aga kui mul ei ole seda õlga,. kui mul puudub see õlg millel nutta mis siis? miks?

küsimus miks? käib ajaga kaasas, ja on ja jääbmu pähe. miks on nii ja miks on naa? aga kuidagi teisiti ei saagi olla.

"Ütlesin, et oled rõõmsameelne. Naudid naeru, nakatad sellega ka teisi. Sulle meeldib tegevus, mitte olemine. Sõpru sa südames hoiad, sest tead, et ilma nendeta ei oleks sa see tüdruk, kes sa oled. "
aitäh. südamest.

ükskõik kuidas võtta. ükskõik kuidas öelda...
armastusega Lisete .

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused