nomida?

Praegu, ehmatasin ennast surnuks, sest uksekell helises, meieuksekell on linnulaul. Rihard jooksis uksele vastu aga ei julgenud kuna oli pime, ja siis ma läksin ise. kell, oli mingi enam vähem pool kaheksa, sa ei kujuta ette kuidas ma ehmatasin no. ma mõtlesin et sa tulidki, . süda puperdab sees ja värki. jube .
no, ma ei tea mis needus see on peal , et nii paljud inimesed surevad, tänu autoavariile. täna oli uudistes et mingi 5 inimest said surma, osad neist noored, 7, 9 klass . jube, emps tuli minu juurde kallistas mind ja ütles et tema ei tea mis ta teeks kui minuga nii juhtuks.
ega mul ei ole ka mingit põhimõtet sellel postitusel , ma ei tea, vaatan küll et 17 inimest jälgib, aga ega ma ei tea kui palju tegelikult ikka jälgib, aga jah, Merit jälgib seda ma tean , Kristiine jälgib ka, aga . noh, ma siis kirjutan vähemalt ainult enda jaoks, mulle ei ole vaja öelda et , ou kirjuta blogi nüüd, kui maei kirjuta mul ei ole midagi kirjutada, siis ma ei tee blogi ja nii. aga et siis see postitus tuleb selline..
õh, jube telefon helises kõvahäälega, mingi haige lugu hakkas mängima, võtsin telefoni vastu, kuulsin ainult ühte , kas homme, on guasse (skatusega, aga ma ei saa seda panna :) vaja. selline lootus oli sees juba, et oioi, kes mulle helistab. aga mulle helistatakse, ainult siis kui midagi vaja on , noh, küsida kas homme on guasse vaja ja nii. voot.
aga, tänahommikul ma tõusin ülesse, jube külm oli, õudne. viisin rihardi lasteaeda ja kooli minek. tegelikult ma eii viinud teda päris lasteaiani, sest ma ei viitsinud, mingu ise :D Anni ja Kaari tulid vastu , Anni seletas Kaarile mingit filmi ,. läksin nendega :)
Esimenetund oli inimeseõpetus, see tund mulle meeldib, vabatund on see pm, Tiiter ruulib :) vaatasime stepup2 kolmas kord jess, see viimane kord on niinaljakas, kõik kohad, mida ennem ei olnud kuulnud, olid nüüd niihästi kuulda, ja kõik näib hoopis teist moodi. mulle meeldid see ka , et kõik filmid mida me vaadanud oleme, on seotud tantsimisega :)) Päris lõpuni ei jõudnudki aga, head kohad olid need kus see hiinlanna ütles et, kui mk sind ei vaja ei vaja meie ka, kuigi tahtis öelda et meie vajame sind, hiinlane mis teha :D aga, jah i love america. ei, mulle meeldib :)
ah,loll nagu ma olen mata töö oleks ma ka mingi kahe saanud no, aga õps ei pannud sisse, kuna kellegil ei olnud häid hindeid, niiet vedas :) muidu, ajaloos, kirjutasin Mariliisiga, sain palju targemaks :) Loodusõpetuses, tahtsin inimestele helistada, aga mul ei ole raha ju , jehuuu . aga, jah, Leenu tegi ka nalja, ma läksin prügikasti juurde, teise klassi otsa, Leenu helistas mulle rääkisime juttu, ei naljakas, :D muidu oli lohh, venekeeles , tegi Krissu nalja, luges mingit teksti , ja tõlkis, peast et , ma söön suppi lusikaga , aga tegelikult oli seal, et ma söön suppi hapukoorega, ma naersin lõhki ennast :D ja seda ka et õpetaja küsis et ,kuidas on , küpsetama , seeon mingi pjets noh nagu bitch ja siis Krissu ütles, eks, ja siis hakkas naerma kuna ta ütles ju nagu õpetajale bitch , saate aru ?
pärast tulimekoju, minujuurde, tegime muna ja , mina tegin tegelikult, tulivälja küll, polnudki niinässus, ainult on ka paremat tulnud :) ja siis kunstikooli, ma ei ole vist kunstikoolis kunagi niipalju naernud, no fakk, kuidas oli naljakas kui õpetaja, seal tarka juttu rääkis , saksa keelt rääkis ja värki, te oleks pidanud seda nägema .:D aga jah, saviga jamasime täna, mu vana tööoli kõvaks läinud, ja kübar läks ka katki, ma ikka suudan, tegin uue, alguses lampi mingi junni, aga siis Krissu avastas et see junn on nagu kaks inimest kes kallistavad, pärast kui ma seda natuke kohendasin , olid nad juba suudlemise poosis, no ja pärast oli väga imelik , jalgülepoos, aga nüüd tuli päris ilus, mulle meeldib :) telefon oli ka koguaeg laua peal, äkki keegi helistab . aga ei .

Täna tuleb telekast saladused, kõmud, mida ma eriti ei vaata, aga supermodellid hakkavad, lav.
Krissu , vaata, see värv on selle pede jutupärast :D
muide , T ei ole pede, mingid tüübid olid , nalja teinud tema arvutis, ma juba lootsin :D

armastusega L.

Kommentaarid

 1. Mina jälgin kaa.

  VastaKustuta
 2. ma loen kaaaaaaaaaaaaa.
  mulle tundub, et ma vist loen üldse kõiki maailma blogisid, ausalt ka... nii paljud kirjutavad

  VastaKustuta
 3. nagu, mida, sina loed v?? täiesti lõpp ma poleks arvanudki no :D
  aga, jah, no, päris maailma blogisid sa ka ei loe ju :D

  VastaKustuta
 4. jaa, ma jälgin küll, sellepärast ma ju konto tegingi ega ma ise suurem kirjutaja pole, vb olen lihtsalt nii igav inimene aga Liisu kusjuured ma alles täna lugesin seda ,aga jahm. pole lihtsalt jõudnud varem , muideks mulle meeldib see, Nii tore on ikkagi . :)

  VastaKustuta
 5. tääääh. Krissu, ma kohe ei oska öelda midagi :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused