normaalne.


kas ma olen teile juba öelnud seda, et ma värisesin ülekeha ükspäev. see oli jube, ausalt nagu, käed ja jalad, isegi kõht värises, ma olen seda tunnet kaks korda tundnud. jube!

noma ei tea, ma ikka suudan , koolis on jube, nagu Merit ütles et meie saame vatti ,. jube .:D aga, jah, ega mul midagi huvitavat siia kirjutada polegi , . täna oli kaheksas tund venekeel , see oli ka jube, aga samas naljakas , .:D no, ma ei tea. ma nägin küll kohe et taga pingis istuvad Koit ja Kaupo aga, Krissu see nägi poole tunnipäelt alles ja hakkas pm kõvahäälega naerma . :Dliisukas@hot.ee ütleb:
mis on , ma olin ju jumala tubli .
Kaup0 / Kui ma olen sõnatu, ei tähenda see, et mu midagi öelda poleks, võtan eeskuju "targem annab järele" ütlusest. ütleb:
olid


vähemalt ma olin tubli :D oi, kuidas ma pingutasin no :D

trumm oli ka täna , nüüd peaks inglisekeelt õppima, eestkeelt ka, aga selle masaan raudselt kahe niiet :Daga, ma õpin ikka :D


muidu, emps tõi täna lahedad püksid mulle, kui neid katsuda siis seest on tagu normaalne riie,aga väljast on nagu kumm , lahe :D ja siis sain ketsid ka, noh, nagu ikka need mis seal pildil :D rohelised ainult, mulle meeldib!
aga, tavai, Rihard oli vapsetubli ja pesi nõud ära :) tubli!
aga, ma jah, lähen . vaatan , panen pesukuivama .:)
tsau :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused