rooside sõda


nimi on selline, kuna tahtisin midagi head kirjutada, aga ma ei osanud peakirja midagi panna, ja siis küsisin emalt abi, enne tahtis ta teada mis kanal kahest tuleb . ma ütlesin roosidesõda. noh, ja niisee tuligisiis, tähendus on ainult see. :)
p.s. see pilt on minu tehtud, lampi kõndisin teepeal ja see lumine kivi jäi silma :)

ma ei tea, eelmises blogis ma kirjutasin et tahaksin rääkidagi kellegile midagi, aga mul tundub et ma leidsin ta. lahe. armas tunne. samas, ma ei tea, enam midagi :)) aga, äkki läheks tänasepäeva juurde. .

Hommikul läksin juba, arsti juurde, andsin vereproovi, õõh, vihkan seda . valus oli, peakäis ka veits ringi , aga sain üle :D läksin, siis konisti uksetaha, ootasin , mingi tüüp läks enne mind kuna minu vastuseid polnudkäes veel . aga siis peale teda läksin mina, enne mingi tädi küsis mu isikukoodi, aga kus mul see meeles oli :D võttis arvuti lahti ja vaatas üle, nüüd on peas ka :D ja siis ma olingi Konisti kabinettis, rääkisime juttu ja värki, siis ma pidin pikali heitma , katsus mu kõhtu ja, veits valus oli no . sain , rohi kirja ka kirjas on et " üks tablet sisaldab 36,9 mg deksketoprofeentrometamooli" päris huvitavat asja sisaldab :D aga tegelikult pole siin naljakat midagi , sest uuringutele lähen, aeg paigas, ja, minekut. ei taha aga, vaatab mis on , kirjas oli mingi 5 asja mis olla võib , minu arvates oli see jube, kõik olid jubedad. aga, unustame selle. pole vaja kõikidel teada, mis värk mul on . suva. nii.. esimeses tunnis ma ei olnud siis, teine tund oli eesti keel, kolmas klassijuhataja, see oli imelik , kommi saime, ja , õpetaja teatas meile et ülejäänud klj. tunnid on pm loengud näiteks .: tapa aidsiennetuskeskus, siis see noorsoo värk, see Osokin , vms :D , siis kooli psühholoog ja igast :D nojah, siis tulid inkad, kuulsime et Mägi on haigeks jäänud vms. noh, ja kes teda asendas, ei keegi muu kui meie kullakallis Kristi :D haha, ehksiis, huvijuht :) nalja sai. teise tunni lõpust mingi 15 minutit rääkisime lampi , suhetest ja nii, sellel Mattiasel oli veits mark kuna ma rääkisin hj tema amelemisset , ja siis ta tegi mulle vastu ka . no, tänksssssssss ! ja siis mata, aga enne seda tuli ju vahetund, siis saime Helena, Merit, Kaari ja nendega, kokku õpilasruumis võiselles no :D ja siis Helena võttis mõõte, ja värki, aga kuna mul hakkas mata ja kell juba käis ütlesin ma õpetajale et võin hilineda, aga no lõpuks olimegi meie Helenaga kahekesti ja siis Karri kõndis mööda ja ütles et mis mõõtmine siin siis käib, kõndis trepist ülesse ja ütles et , kas ta tohib ka mõõtmis järjekorda minna. noh, siis saime valma ja ma läksin tundi, fakkk, matas tuli töö, 4 võrrandit 3 sain tehtud, Peri ei saanud üktegi :D hahaha, oi, andestage :) ja, koju minek, muidu koolis kõik vältisid mind, kas mul on midagi viga?????

pärast mingi pool kuus äkki, läksin Meritiga välja, Peri helistas ka , tuli ka, mõneajapärast helistas Rainar Perile ja tuli ka :D noh, siis tsillisime ringi ja , siis hakkasime Meritiga mängima seda mängu, et kellel rohkem teretuttavaid on :D mina võitsin , mingi 1, 2 terega :D noh, lõpuks tulid Siim, ja Krõks ka, kuna neil polnud mujal sõpru , lahe, kas ma olen sõber v? :)) ja, siis, käisime poes ja tulin koju, kuna sünnipäevale minek.

nüüd, nagu loll, räägin inimestega juttu , (neid pole sees) aga nii mulle meeldibki .


tsau :) olge tublid.

Kommentaarid

  1. ma käisin ka kunagi (4. klassis) uuringutel. paha olla koguaaeg ja kõht valutab ja värkki. 4 päeva mustamäe haiglas. ühel uuringul pidin mamingit piima moodi aga kõvasti rõvedamam maitsega solki jooma ja üldse. seee ei olnud hea. pärast tuli välja et stress :D

    VastaKustuta
  2. no siis mul on see stress, mingi ma ei tea 8 aastat olnud :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused