Tere, tere ammu pole näinud!

Tere, et siis pole ammu kirjutanud midagi, aga ma teen selle nüüd tasa :) Vahepeal ei olnud mul aega arvutis käia, või siis ei olnud tahtmist :) tuju ei olnud. aga, tegelikult ma siiski kirjutasin blogi , mitte siia, vaid kirjalikult. nagu Maris, mulle tuli meelde et Maris sa ka kirjutasid käsitsi, ja siis ma mõtlesin et aga miks ma ei või siis :) et siis,. siin see on . .

10.jaanuar.
Hommikul mingi kell 11.30 panin riidesse ja hakkasin sättima välja, Rihardi pidime sünnipäevale minema ja siis viisime ta sinna, ise läksime empsiga suurmüügile. oh jumal., kui palju asju . ma sain endale sinised kingad :) mulle meeldivad, muupole oluline :) aga rohkem mul ju vajapolnudki , aga deem, seal olid lahedad valged platvormid, :D nii, õhtul mingi aeg, oli jumala imelik olla . naljakas tunne :) Et siis rääkisime Siimuga juttu msn-is ja siis ta ütles et läheb Krõksi juurde ja logisvälja :) siis mingi paarimindi pärast emps ütles et mine nüüd Rihardile järele no. Läksin, Siim tuli ka vastu kuskil ja, rääkisime paarsõna juttu ja siis läksime omateed :)) Koju jõudes läksin arvuti Krõks oli sees mõtlesin et küsin mis teeb :D ta ütles et SIIMU ja Edgariga tsillivad :D ma küsisin miks nagu suurtetähtedega SIIMU siis ta ütles et niiisama :D no, ja siis hakkas trall pihta ,,. nad tahtsid et ma ka sinna nende juurde läheks , õudne. . Ära bloki, mis sa blokid, olid ainukesed sõnad , kui ma ütlesin et ma ei usu et ma tulen xD Kui aus olla siis mul tuli ikka väike, mis väike päris suur tahtmine minna pärast :Daga nagu ma pärast Meritiga rääkisime, et nagu täiega tahaks minna aga nagu ei tahaks ka :D nagu jah, kell sai viis ja , läksin Meritiga õue :) enne seda sain mingi 4, 5 telefonikõnet :D 2Siimult/Krõksilt, 1 Annikalt, 1 Triinult no ja Merit helistas ka :) emps oli jumala vihane et kõik mulle järjest helistasid :D Õues olime, ja värki, siis pidi Merit koeraga välja minema .:D ja siis me läksimegi tema juurde,. olime arvutis rääksime Kaupo ja mingite tontidega juttu :D tahtsime et Kaupo õue tuleks :D pikapinnimise peale tuli ka :) aga enne, läks ajas auto õigesse kohta vms. aa, ja Kaupo msn-i pealkiri tegi mulle ka nalja :D oi, Merit mäletad... ma tahan et issi ostaks mulle kommi aga ta ei tahtnud mulle osta, pärast ta lubas mulle kommi osta, jeee, issi lubas kommi jeeeeee :D:D mäletad?? :D Seeselleks , aga jah , saime kodutute ristis kokku aga Kaupo hakkas vinguma et tal on koduka tunne ja läksime minema sealt , oiblidd xd ma oleks selle ära unustanud :D Ma jälle mõtlen mida ..... ma teen !!! ilgemasendus tuli/oli . Käisime poes ja siis tulid Kaspar ja Eku vastu , rääkisisme juttu .. haha , ja siis Eku tahtis Kaupot visata lumepalliga. aga Kaupo tuli minu taha peitu , õige inimese leidis, kõige paksema ikka :D aga no, ta sai pihta ikkagi :D varsti tuli Cris ka .Kaspar ja Eku läksid ära , noh ja siis olimegi neljakesi . . läksime staadionile :D haha, niinalajakas, Cris tegi nalja, tal olid käed taskus ja ta jooksis jää peal. kaotas tasakaalu ja kukkus pikali :D haha, ja siis keerutas seal maas :) mängukal olime ka :D Kaupo tegi lumememme :D Mis oli juba järgmisel päeval pikali :D igatahes siis ma läksin koju, ei tore!!!! kodus läksin , empsiga tülli, jeee, niihea. täiega rõve oli . selline masenuds oli no ,. ega mul ei olegi tuju . istusin nurgas sõin paki komme ja masetsesin :/

12.jaanuar
hommikul ärkasin tuju mitte hea nagu tavaliselt. koolis polnud ka kõige parem tuju. Merit ütles ka et ta vaatas et midagi on vussis, aga Marko ütles et ma olin küll koolis heas tujus , oskan näidelda mis teha .
mm, üks luuletus oli hea ... " Kolmandal päeval (blablabla) ... kas sa armastad mind? " aga, jah tujuläks siis paremaks, armas jutt aitab. .

ülejäänud kooli päeval olid samad. . igavad, masendavad..

Evert ütles eile et.... minu kallistus oli armas ja soe :)
mm, nunnu ! :)

aga, tavai, täna ei ole tuju hea. vabandage.

Kommentaarid

 1. ahhahaha, ofc issi juttu mäletan! :D

  ja ma juba mõtlesin, et kartulivõttu ei tulegi :D

  VastaKustuta
 2. hihi, ja , meie kaklemine ruulzz ka :D

  ts, kuidas ma siis selle vahele jättasain :D

  VastaKustuta
 3. ahjaaaaaa, mul oli see kaklemine vapsee meelest läind. :D mõnnnnnnnnna!

  VastaKustuta
 4. õh, kudias sul see meelest sai minna? :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused