tsihhtsahh.

tereteretere, selline emotsionaalne päevoli . ma tundisn ennast koolis nii üksikuna, ja hakkasin blogi , again käsitsi kirjutama, et siis, nüüd on see tegelikult muutunud, mis ma kirjutasin , aga ma kirjutan selle ikka ümber :) et siis nii..
" Päev algas halvast. Eile õhtul oli juba jube olla. Koolis tuli hirmus kõhuvalu ja läksin koju, pärast õhtul kodus läksin empsiga riidu, ta ei mõista minf üldse, ja see on nõme, tõesti nõme. ma tahaksin kodust äraminna no . eile ma tundisin ka et ma olen kõikidel ees, absoluutselt .poetasin paar pisarat ja elu läheb edasi, kas ma suudan või ei ainult 1 inimene teab mida ma tunnen ja teha oleks tahtnud, aga jah, see olengi ju mina . ! igatahes, ma lähen pealetunde, arstile, räägin juttu veits , ja siis vaatan, lähen käin millagil ka Rakveres arstil , noh, kui midagi on siis haiglas olen ja, noh, ja siis võite külla tulla, armasoleks . mm, tegelikult ma tahaks lihtsalt olla, ilma millegi, kellegita ainult päeva olla, üksi ja nutta . . haige, hetkel olen matemaatikas, nii üksik tunneon , Mattias läks ka mu kõrvalt ära, ütles et kuna mul on paha tuju siis , ta ei julge olla äkki saab peksa . normaalne. " kurb ja ükisik olen sõpru mul ei ole .. " täna kui ma koju lähen siis klaarin empsiga asjad ära . , fakk, see tuleb ju veel emotsionaalsem . tahaks kellegi vanema inimesega rääkida, . silmastsilma, lihtsalt rääkida, . nagu "stiinas" oli kirjas , horoskoobis, et aruta mingeidasju , endast vanema meestsoost isikuga , vot, aga kuijah . et, mata hakkab läbi saama , tsau :)"
nii, kodus, on kõik ok nüüd :)
arstil käsin , hommikul lähen tagasi . .
kringlit saime ka, parim ennastarendav klass, ma käisin tõin ära, pärast lisete lõikaska no, võtsin endale tüki, ma muidugi ei sööseda, andsin Kaupole , ei tea, kas maitses, aga jah, siis seisime rääkisime juttu , päris lahe oli :) aga, jah , pärast jooksin otse trummi ju :D süüa ka ei jõudnud :D
ja, minuarust ka me kaua ei "kudrutanud" nagu emps ütles :D
luuelmapp, valma, ja. kõhtvalutab aga see on suva ju .
"no, sul sõpru ei ole ju, peale minu" aitäh :)
tsau :))

Kommentaarid

Populaarsed postitused