viimane.

et, siis see on viimane postitus, jah, viimane, sest ma ei taha et Pillekas minu blogi loeks. hahaha, nali :D olen nalja mees ? :D vaatab, ma kirjutan vähem , sest, te viskate mu blogi üle nalja. mis minu jaoks ei ole naljakas.

31.detsember

vanaisa juures olin, süüa tegin , Eveli helistas kutsus välja . Läksingi, lahe, kahekesti no , mida? ma poleks arvanudki :) laulis mulle, niiarmas, ma talle ei laulnud, ei oska laulda ju :D siis, ta helistas Crisile, ja ja siis käisime 2 või 3 korda poes, kommi ostsime, njämma :D muusikat kuulasime, ja juttu rääkisime :D ta emps ei lubanud Evelil kadrinast seda Meriti korterit ära osta :( haha :D kell oli äkki 21.54 kui sa bussile läksid? :D siis, läksin tagasi vanaisa juurde, ja siis varsti Meritiga välja . . ja siis . .

Head uut aastat , head uut aastat !

saingi uue aasta vastu võtta Meritiga, muidugi pärast Kaupo ja Kaspari ja vahepeal Crisiga ka :) lahe. tahaks veel no . :D vaimustuse sain :D hahah. mõnus, mhm, Merit mulle jäi ka see ikka meelde kui Kaupo oma tassi tegelikult sinu tassi ära pesi ! lahe, nad ju ikka Kaupo ja Kaspar ju :D Kaspar veits imelik ole aga ikka :D ma ei jaksa kirjutada. lahe oli, varsti jälle? :D

mhm, mina armastan sind ka, mu ustav kõht mis koguaeg valutab jälle no . aga . muidu täna, ma lugesin kuskilt horoskoobist ju veel et aprillis leian oma armastuse ju , aga seal oli kirjas nii, et ma leian oma armastuse kes tuleb valgel hobusel, prints no :D aga täääääna, ingmari juures, me olime väljas, ja värki, ja siis indrek karjub et lisete näe saad oma peika juurde hobusega sõita :D ja ta just jalutas valge hobune kõrval , nagu mida? nüüd saan mina oma printsi juurde minna, äkki saame kuskil ristis kokku no :D lahe .


et, siis vaata, viimane , et tsau siis :D telefon on ikka katki, aga raha on nii et messida saan ;)


Lisete oli siis .

Kommentaarid

 1. hahah,seda küll, et nad on ju Kaupo ja Kaspar.

  a tavai, kui mul maja tühi siis ikka ja alati uuesti! minugi pärast. :D

  VastaKustuta
 2. hahaha, seda küll jah :D

  no, okei, jään ootama :D

  VastaKustuta
 3. Laulan sulle rõõmsalt tidiriditin :D

  VastaKustuta
 4. Ou, Eveli, sul on see laul arvutis? :D

  et, kui on võid saata :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused