" mis törmad? "

väike tegus nädalavahetus oli .
nädalavahetus täis rõõme, solvumisi, kallistusi ja kõike muud.
räägiks siis lähemalt .
laupäev, käsin sünnipäeval . sellest ma ei räägi, mitte et midagi varjata oleks, aga lihtsalt pole põhjust rääkida, midagi märkimis väärset ei olnud .
pühapäeval , käisin maal jälle üle pika-pika aja. aga jah, kõigepealt läksime jaagupi juurde et talle sünnipäeva puhul õnne soovida, sinna me ka jäime, emps läks kaltsuvaipa tegema ja riksu laks jakuga välja mingit sõda mängima, noh kuna ma ei teadnud kus on ingmar läksin ma nendega kaasa, mitte sõda mängima vaid niisama hobuste juurde, paitasin ja patsutasin neid seal ja siis nägin ingmarit ja siis olin temaga, rääkisime juttu ja siis ta pidi tööd tegema hakkama , ma mõtlesin et mis ma passin lähen löön käed ka külge. see kord lõime käed külge hobustele heina , maasturiga , oi ingmar pani selliseid kurve . kõigepealt viisime ponidele jumala nunnu oli nende kolmeväikese , valge poniga seal ühes aias olla . siis läksime tagasi võtsime uued pakid peale ja viisime välitalli juures olevatele hobustele . sel ajal seal suutis see kuri metsjaks muutunud kass ka mind sõna otsesesmõttes hammustada. aga jah . annika läks sõitma, mõtlesin et lähen ka, aga ta oli nii käbe ja pani minema juba. siis me läsime tuppa. ingmar jäi suht kohe tuttu , aga ega ma ei lubanud tal magada, päris tihti tõukasin tedavõi viskasin millegiga . siis ja siis tuli mul ilge söögi isu , tegin väikese vihje ja ingmar läks tegi või leiba . njäm, see juust oli hea, teist sugune . siis tuli ingmari tahtsmine lauatama minna, oleks läinud ka, tähendab hakkasime minema , aga mul tuli mingi imelik külmavärin, nagu kramp oleks olnud ja siis me ei läinud igaksjuhuks.
merit , sain kaks pilti veel! seis on 4-0!
täna käisin , laulmas rakveres, mingi ilge proov oli seal . nii palju tuttavaid . esimene kelle ma juukse pahmaka järgi ära tundsin oli anett u. teate küll teda. siis minu ette istus peaaegu vivian, veits rääkisime juttu ja värki ka . nüüd küsisin keio käest ta msn.i ja siis hakkan rääkima temaga, mul on väike idee temaga seoses .
pärast kui bussiga tagasi tulin ja koju kõndisin tuli mulle vastu see naine , see kes iseenesega räägib osad teavad, ma olen kindel .igatahes see tuli vastu , suht pikalt vaatas mind, ja siis ütles et " nina all punn tähendab surma " jah, just seda ta ütles ja kesveel ei tea on mulle ninaalla punn tulnud. pani mõtlema ütlen seda!
eile õhtul lugesin näidendite raamatust ühte lugu, mida me plaanime läsnal tehanimelt "Uljas neitsi" ha, se räägib tüdrukust viktooria, kelle ema ja tädi räägivad talle ära vana saladuse, milleks on see et nad olid kunagi laeva "Uljas neitsi" kes kapten, kes kokk, kes madrus. aga mitte tavalised meresõitjad, vaid nemad olid mereröövlid ja tahavad nüüd kus üks tädike ära suremahakkab, et viktooria võtaks endale kapteni staatuse.
emps muidu ütles ka , et ene mõtles et mina võiks viktooria olla. loodan et on nii. ma ju lihtsalt armastan seda. ja üldse kui läsnal mingi pidu on siis ma kirjutan ka siia, et tulge, mul oleks hea meel :)

aga, olge tublid .
armastusega L.

Kommentaarid

  1. hahaa..see nina all punn värk on parim::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

    VastaKustuta
  2. see oli jumala jube , nüüd ma peidan seda ilgelt et keegi ei näeks, ja nagu öeldakse et "junn on jahe" :D :D :D

    VastaKustuta
  3. Need veits metsa poole on nii jubedad! Täiega kardan. Mingid jehhhhova tunnistajad vms, kes lipikuid tänava peal kätte suruvad on ka hirmuäratavad. Ja mustlased, kes sunniviisiliselt tahavad ennustada. Uiuiui. Pealetükkivad.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused