"Eestlane olen ja eestlaseks jään."
Eile oli "Eestipidu" . Ise olin peoga suht rahul . Õhtujuht oli ju suht koht normaalne. või mis? Ja , esinemistel polnud ka viga . Disko , oli ka oknorm, suht oknorm . Eesti muusika siiski . Tellisin , Helenale loo ka . Niki- Liisa. Oi, ta oli nii õnnelik. või siis mitte. Ta on näidendis Liisa, ja siis ma kiusan teda nii . Aga no ,pole hullu . Laulsime Robiga seda, "pruun beib rannavees, shalalalaa, ilus pruun beib rannavees shaalalala.." Helena seda laulu küll ei teadnud, aga me teadsime . Pärast kiskus mul ära see tuju . Kes teab kes mitte. Merit teab. No, palju õnne. Ja siis see Kirstjan Mägi hakkas seal nalja viskama, kutsus tantsima, jesjesjo, mina blokkisin vastu . Lõpuks kui laul oli läbi läksin. Pole hullu, tal viimane pidu ju . Au oli kohe . Mingi aeg tegin ühe väikese vingerpussi ka . Aga see on saladus. tsss..
Pidu sai läbi , mõtlesin, et mis ma mossan siin ,panin riidesse ja tõmbasin koju .uksepeal ütles Kristo tsau . imelik. Aga jah . Koju jõudsin , ehmatasin ennast surnuks peaaegu no . Telefon helises. jube lihtsalt. aga jah, siis mingi aeg toodi mulle mapp ära , mille ma sinna unustasin, aga ega mul selles soojaega külma polnud . millegist polnud.
Koolis andis meile Heiki Porval esmaabi loengi , oi, seda oleks pidanud te kuulama, see oli lihtsalt nii hea. Ta sõnavara oli hea . Ta ütles juba alguses ära, et ta pole õpetaja ja ta ütleb kõik otse välja. mõned head väljendid ..
"See on kobe tükk, halleluuja."
"Mina tatt suhu toob seda öelge."
"Me oleme kõik ühte moodi lollid"
"Ei käpi, ei näpi, ei topi!"
"Inimene on paras, alatu elukas"
"Käed püksi ja las ta naudib iseenda seltskonda."
"Peksan talle pikki neeru, nii et valu lööb kottidesse"
Mulle meeldis ja ma olin rahul .
Eesti on ka teemaks ikka viimasel ajal .
Eesti keeles kirjutasime kirjandi , teemal "Millises Eestis tahaksin elada?"
a, Lisete.


Kommentaarid

Populaarsed postitused