Esmalt tahaksin ma kohe tänada Gertsut, selle imearmsa kingituse eest :) Ka, minagi arvan sama . Ja oled üüratult kallis mulle :) Armastan (L) .
Järgnevalt päevast? Ei viitsi rääkida, ütlen ära, väljas käisin. Triinu sünnipäeval käisin. Väljas käisin. Kodus käisin. Väljas käisin. Üksi olin jne. Ei, muidu on kõik ok ja nii. Mulle meeldib see kui keegi tuleb ja ütleb sulle päevas kas või korra, et sa oled ta jaoks tähtis või et ta armastab sind.
Mul oli siia kirjutamiseks üks põhjus , aga kui ma nüüd järgi mõtlen, siis ma ei tahakski
siia enam seda kirjtuada. Kuna ma olen kindel, et mind tehti täna maha, klatsiti räigelt taga ja mõeldi, et ma mingi räigelt nõme eit või midagi .
Selle peaks ka ära mainima, et "Fazer" teeb täiesti lõpp kui head sokolaadi :)
Täna mõtlesin, veel seda ka et ma ei ütle inimestele päris seda välja mis ma mõtlen . Ma olen vahest suhteliselt teravakeelega. No, ikka suhteliselt. Kui ma ütlen midagi , siis ikka korralikult. Keegi peaks ikka teadma seda. Täna juba Markole ütlesin ära , päris otse . Enam ei räägi ka . Pole hullu .
igatahes. teine postitus päevas? kõva. Aga nüüd homseni äkki ?! tsau. L.

Kommentaarid

  1. "Kuna ma olen kindel, et mind tehti täna maha, klatsiti räigelt taga ja mõeldi, et ma mingi räigelt nõme eit või midagi ."


    musi, me olime raudselt õhtu teema. a pohhui need, meil on hea!

    VastaKustuta
  2. Oi Gertsu .. (L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)!
    Mannu, suht raudpolt. Sul on õigus :) (l)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused