supersupernärvis.

"Alkoholi tarbimine väikestes kogustes toob kaasa nähtavaid muutusi organismi talitluses: kõne muutub segaseks, mõttekäigud ei allu kontrollile, ilmneb emotsionaalne labiilsus, koordinatsioon on häiritud. Annuse suurenedes need nähud süvenevad, lisanduvad tasakaaluhäired, oksendamine. Peamised kahjustused tekivad väikeajus ja suurajukoore eesmises osas, mille tagajärjel nõrgeneb mälu ning loogiline mõtlemine. Väheneb oluliselt õppimisvõime ja tähelepanu. Perifeerse närvisüsteemi häired tingivad tundlikkuse languse. Pärsitud saab maks. Tulemuseks on kudede sidekoestumine ja maksa tsirroos. Südamelihas rasvub ja sagedaks muutuvad rütmihäired. Väheneb organismi võime toota suguhormoone."

mõtlesin seda, et miks on inimesed kurjad, totaalselt. Nagu saatana sigitised. Jube. Jannega rääkisimesellest üks päev.
Telefoni kõneaeg sai ka otsa. Mis ma siis teen nii kaua , kuni raha saan. Täna hommikult oli juba sõnum, oleks tahtnud vastata, aga mida ma vastan kui raha ei ole . Suht nunnu.
Peaks ütlema, seda ka, et mulle öeldi et ma olen upsakas. upsakas aga ilus.

kõhu valu tapab mu , kõik . ausalt enam ma ei kannata. varsti lähen ise kääridega kallale , ..ok seda ma ei teeks, aga no tunne on selline .
ts.

Kommentaarid

Populaarsed postitused