T.F
Õh, kas pole mitte kena? Ei nagu ausalt. Veits rõve. Ma ei hakka ütlema . Võino, ma juba ütlesin, aga pikemalt ei hakka ütlema, sest ma jääksingi siia kirjutama ja ma kirjutaks midagi koledat. Pole vaja, ma arvan.


Tänanepäev on olnud suht karm, sellessuhtes, et vedamisi täis kuid mu häälepaelad on suht kuss. Karm. Vahepeal tuli laulu tuju, aga kus ma siis laulan kui laulda ei saa. Viviani ja Eviani nägin seal hea oli . Evi, tuli kiusama istus mu ette. "Ta lendab lillest lillesse ja lendab mesipuu poole." http://www.youtube.com/watch?v=Lpo_tqEdxxU hea. Teine laul ei olnud kõige parem. Aga pole hullu. http://www.youtube.com/watch?v=t1DEeUKAlcM . Muidu oli ok .Õpetaja pani ka peale "Väike eestimaine laul" selle laulmist sosinal meie poole "jama" õige kah. Olen nõus. Oleks võinud saada , ülihea laulu nagu "Oma tuba, oma luba" http://www.youtube.com/watch?v=dt3K-gAQvuE . Loodame, et läks hästi . Või noh, loodame et saame laulupeole. Mina küll tahaks. A, no. Hoiame pöidlaid.


Mul on peas käinud erinevaid mõtteid. Erinevatest inimestest. Hoian arvamused enda teada.


Kaupo, no lihtsalt. Nii unikaalne pilt. Räigelt meeldib.


"Ainuke reegel on see, et reegleid ei ole" Ok norm, suht ok norm. Sellessuhtes, et päris omapärane reegel. Teeks mingi tantsu ka , ainuke samm on see, et sammu polegi . Veel omapärasem ju ?!Liisukas@hot.ee (E-mail Address Not Verified) ütleb:
no, mida sa teed?
Kaup0 /Kõik siin maailmas on suhteline, peale naiste. ütleb:
Käisin elutoas vaatamas
kuidas kaks ilgelt suurt vareseparve kaklevad
jumala haige .. võtavad hoogu ja peksavad teinetest.. aga TÄIEGA suured kaks parve ikka.


Ei ütleks, et mul naljakas seda lugeda oli . Sellessuhtes, et linnud kaklevad. Inimesed ka. Sellega seoses tuli mulle meelde, see et reporteris näitas mingit naist, kes oli ennast täis joonud ja ei saanud aru kus ta on, kas Põlvas või Tartus. Kui ta küsima läks, et kus ta on ja vastuseks sai Tartu, et tahtnud ta seda uskuda ja hakkas karjuma ja laamedama. Politsei tuli kohale. Pani autosse, ja siis oli kuulda kuidas ta karjus seal. Ja naine kes pealtnägi ütles, et "Purjus naised on palju hullemad kui purjus mehed." Sellekohta ma küll ei oska midagi öelda.aga, nagu alati leidub lõpp igal jutul ja postitusel siis minu postitus on ka selleks korraks läbi saanud.
Pöidlad pihku ja punuma. Või oli see...

Tsau.

Kommentaarid

Populaarsed postitused