Öine väravaromantika.

Kirjutaks kiirest siis siia midagi poolest nädalavahetusest , kuna ei tea millal mul jälle võimalus on külastada blogi maailma.

Reedel koolis nagu ikka ilge emo.

Pärast läksin koju, Taavi Ruudi helistas ütles, et ma pean majataha minema ja rula kaasa võtma. Ta rula oli minu käes. Mõeldud - tehtud. Läksin, Keio tuli ka. Olime seal natuke ja siis ma otsustasin koju minna, nad tulid ka. Taavi Ruudi asus kohe kappide kallale. Õuna leidis , sõi ära ka. Koju minek. Pärast ütlesin Keiole et mu emps tuli ja maale sõit. Poole tee peal siis korjasime Everti ka peale. Said Läsnale nii kui niuksti. Hüppasin kodus natuke ja siis sai kell pool 7 . Pidin näidendi proovi minema. Rattaga läksin, mis seal minna on. Paar km. Tee ka uus ja hea. Olin seal siis, trükkisin näidendi teksti arvutisse. Arvuti võtsin nimme kaasa. Siis heliseb telefon. Kaupo helistas, käskis mul 15 pärast Kadrinas olla. Ei tea küll miks.. Külm oli. Läksin tagasi tegin näidendit karjusin ja värki jälle telefon.. See kord Merit, ütles et homme ( täna) on kell 1 tantsimine, et ma kohale tuleks. Näidendi proov sai läbi, panin rattaga kodu poole vurama, enne emmet pidin kodus olema. Sihid on paigas. Ratas kuuri ja vanaema juurde sauna mineks. Emps küll ütles, et kaua ei ole aga koju jõudsime me ikka pool 2. Sauna ma omasin täiesti ära. Rääkisin Empsile et kui ma siia elama tulen kus ma magan, kuhu ma teleka panen jne. . Nii hea oli . Ma armastan sauna ;) Telefoni unustasin ka sinna, aga selle tõin ära . Helena oli helistanud. Helistasin Keiole ja Taavile, et nad ka homme kindlasti kohal oleks . Keio hakkas pihta et ta ei saa koju ja et ta ei tõuse ülesse, aga ma ütlesin et ma hakkan juba pool8 Kadrinasse minema. Väike vihje, Keio tuli ka .

Siis kui me kunagi koju jõudsime siis läksin käisin arvutis. Kõigepealt Rate. (Uusi kirju 4) . Orkut. Hot. JA MIS MA NÄEN!!!!!!! Kiri Üllarilt . Ohjess, ma olen seda nii kaua oodanud . Andis mulle mõned vastused. Lihtsalt nii hea oli lugeda , ta kirjutab hästi . Osake kirjast ...

"Tere.

No ei läinudki aega - kõigest kümme päeva ja juba ma vastan.

Tegelt oli meil siin serveriga jälle mingi jama ja mailid lebasid õhus kuskil.

Vastused on lisas.

Selle tööasjaga - küsisin, äkki on vaja suvelavastuse juures miskeid abilisi. Praegu veel ei osatud öelda. Hoiame sidet.

Üllar"

Ma ei saanud pool ööd magada..Nojah, 6.45 oli äratus. Kadrina sõit. Helistasin Keiole ja sain üle täiega. Ütlesin sellise muheda häälega talle, et terehommikust ( arvates et ta on ilgelt väsinud ja pahur et ülesse ajasin ja et nii vara Kadrina peab mineme) Aga ei , ütles mulle, et mis terehommikust, ta pole maganudki . FEIL!. Hakkasime sõitma võtsime ta Everti juurest peale ja .. Enne kui Keio sisse autosse astus siis emps küsis, et kas ta on koolis tubli poiss :DNüüd olen pingist pool8 kodus lapmi , und ei ole ..Aaa., ja mis veel kui ma vanaema juures olin siis isa ja onu rääkisid juttu , parajalt vindised ( mida ma vihkan , kes teab , kes mitte) ja siis jäime kolmekesi. Ja Valdo küsis et kas mul poissi on . Vastus tuli kiires , ei . Lisas issi juurde, et Peep oli sind ühe poisiga näinud. Ma hakkasin rääkima, et mul ongi sõbrad kes on enamasti poisid. Ja siis mulle hakati rääkima, et Poisid kes on sõbrad, need ongi need kellest saavad su kavalerid. No ja siis , mis mind naerma ajas oli see , kui issi lisas , et "No vaata ükskord.. Kui ma köögis muna praadisin ja mingi tüüp tule , enam vähem lehvitas ja ütles tere. Ma mõtlesin et see on Ingmar, aga Ingmaril on jalgkipsis. Aga ta oli tema moodi. Ei , mis see tüüp oli lahe." (Jällegi , kes teab see teab :)Tsau...

Kommentaarid

  1. Või et sulle ei helistata üldse.

    VastaKustuta
  2. Ha, ega ei helistatagi , ainult too päev oli imelik. Ise ma ei helista ka, kõneaega ei ole :D:D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused