12 ja näpud kurku.

Istun Gertsu juures siin voodi peal ja pean mõttet kas rääkida või mitte siia midagi. Aga kuna mul on nii hot love praegu et peaks kohe kribama kohe . :)
Tänane päev on olnud koos Gertsuga. Musi-musi. Üli hea. Käisime mustikal , käed siia maani lillad. Rämedalt kaua istusime seal , veitsa saime, aga meil juttu jätkus kauemaks.
Päeva naljad hakkasid siis kui Gertsu oma rolleri metsa puu külge suhteliselt suure ketiga ühendas. Elu nali oli -pang ja pabul. Mina olin see kes metsas mustikaid nägi , jesjesjo.! Suht soos olime vahepeal. Elu ägedad "soomustikad" olid seal ka. Kui meil mustika isu täis sai, siis otsustasime Kadrina minna. Mõeldud tehtud, hopp rollerile ja punuma. Küll see Gertsu Mägi sõidab ilusti. Käed lahti, pea seljataha ja selg alla . Suht hea. Seal me siis kükitasime. ( Algne mõte oli ju ainult poodi, jäätise kokteili asju ostma aga nii see läks, jäätist küll ostsime aga jah. tsillisime siis seal Kadrinas ringi ja leidsime sõpru kes olid veits ülbed ja meiega ei suhelnud. hakkasime ära minema, enne aga tegime kadrinale rongi peale ja öäksime tagasi. Meile ju tegelikult meeldis seal. Mõeldud -tehtud. ( Tark ei torma) Politsei oli jube, G. sõitis kiiresti . Äge oli, pärtast oli vandumist palju , kinni ei pidanud, kui oleks, oleks G. nutma hakanud .. Teame , teame.
Väike vihje. Nõelapadi olen ma ikka, aga kuidas jääb hüüdnimega??
Keegi kolistab uksetaga juba mitu tundi.. ( vms. ) Arpo kummitab.
Päeva naljad jätkusid veel siis kui ma sain teada et Arpo on Tapal lasteaia kasvataja . Ha- Ha- Haa.
Aga päeva tipp nali oli see kui minu jube blondiin Gertsu Kaspari korraks Robi juurde läks ja tagasi tuli, Kaspar pani mu kiivri pähe ja värki . Tuleb siis tagasi ja ma küsin et kus mu kiiver on, ta vastab et Kaspari käes. Aga kus Kaspar on. Gertsu näitab selja taha ja ütleb siin . Aga õnnetuseks oli ta üksinda ära sõitnud. Meil oli nalja nabani. Fail no. Sõitis siis tagasi ja tuli koos Kaspariga. Hea kallis, hea :D Sõitsime siis tagasi , loomakliiniku juures oli Andres ja Kiima ja see tšikk no . Seal rääkisime juttu ja. Ja siis oli koju minek. Sõime sulanud jäätist Gertsu vanematega.( kellega ma üllatavalt hästi läbi sain ) Ja pärast naersime neljakesti ribadeks ennast. Aga väärt mõtteid ma sain :) jea :D

Lisan super hea nalja veel . Poes. Kadrinas on see raamat seal leti juures. Nüüd oli seal raamatnimega "Laulev revolutsioon". Mina ütlesin G. le et mis see sulle meenutab. Ta ära ei mõiganud. Kui aru sai ütles elu kõva häälega LUUULE. Aga see müüa seal leti taga oli ka Luule ja ta ehmatas´et mis ta teinud on. G. seletas ära et me teame sellist laulu. Naerukrambid missugused.

Super luks päev on mul olnud. :)
Kell 04.22 29.07.09
L. :)

Kommentaarid

 1. ma ei saa siiani lennuvälja naljast aru :D

  VastaKustuta
 2. Arpo- Это аэродром. ;)
  Gertsu- Sina ja Sinu blondiinikus. Üks vihje, Arpo pea!! :D

  VastaKustuta
 3. nüüd on see maandumis rada ära põlenud ja valus...

  VastaKustuta
 4. Gertsul ja mu emal on siis sarnasusi :D Mu ema sõitis ju taksot. Klient pani oma koti tahaistmele ja hakkas parasjagu juhi kõrvalust lahti tegema, kui mamps auruga minema pani :D (tuletasin meelde, sa ilmselt tead seda juttu juba?)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused