"Fuck off, aura ära . "

Tegelikult teen ma seda kõike ainult Mertiti heaks.
Ma ei pidanud siia midagi sellist kirjutama mis ma teinud olen, kuna ma arvan, et te kõik teate seda. Ja mu blogi ei loe minu teada inimesed kes mind ei tea. Aga, paar asja tänase päeva jooksul siis.
Rakverest bussiga tagasi. Maris ja Eva olid ka, sai kohe võetud kohad viimasesse ritta. Maris, Eva, tühi koht, mina ja Rihard. Ja juba kaugelt tuli üks mees. Ise räägib, et ma lähen istun kolme preili vahele. Ja sinna ta siis tuligi. Jube.. Suur kannatustega bussi sõit-.-
"Sul on nii ilusad silmad"
"Rosina silmad"
"Pruunid silmad on valelikud"
"Tahad ma tutvustan sulle ennast, siis sa ei pea kartma." Mida mul temast karta on. Ma ei ole selline. Äkki teate. Minu vastus oli talle, et ma ei taha teid tunda.
Mu vanus tõsteti tasemele. Too mees pakkus mulle et ma pean olema küll 18.
Ja siis ta kõigepealt vaatas ülevalt alla mind, ja ütles, et ta kontrollib mu üle. Vaatas Evat. Ja ütles katsus mu kätt, kaks korda, selle peale ütlesin mina, et ära näpi mind. Tema kostis ainult..
"Ma sain kahte asja teada"
"Esiteks ja ärritud"
"Ja teiseks sul on pehme nahm."
Ja siis ta veel rääkis mulle et mida noored tahavad ja, et kui raha on läheb peale ja kui ei ole ei lähe. Ja kas mulle on oluline raha jne.
Ta küsis isegi Rihardi nime mu käest, ma ei vaastanud. Küsis Rihardi käest.. Vastuseks oli..
"Eiiii.. ütle."
Ja siis ta rääkis, et kui Kadrinas baari ei ole ei ole sinna ka mõttet minna ja .
Aa, ja sedagi et kui ta tuleks siis ta saaks peksa seal. Ma ütlesin, et saaksid küll ei paljud on mu sõbrad seal. Ja siis hakkas see jutt, et ma ei peaks ennast üle hindama. EI hindagi, tuleb tõega leppida.


Igatahes kui ma Kadrinast-Läsnale läksin, ei saanud bussijuht bussi ust lahti. Ohjumal.

Nüüd käisin saunas, mängisin Rihardiga saunalaval kaarte, ajud siiamaani kärssavad. Jube. Ja ära tulles pimedas ma ei pannud tähele, et panin erinevad jalanõud jalga Riks sai muidugi naerda.

Love IS in the air. - Ma olen seda koguaeg rääkinud. !Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused