"Katsu olla!" " Katsun küll, aga olla ei suuda"

Minu nädalavahetus on möödunud eriti sürrilt peaks mainima. Täpsemalt rääkima ei hakka, sest siis niimõnegi arvamus minust langeb. Äkki ? Tegelikult on mul rämedalt hea ja s*taks nõme samaaegselt. Oleks mul on isiklik autojuht, oleks ma fall in love ma ütlen teile !
"Ma armastan sind.. aga .. jätame selle kõrvale"
Phahaha. Vaatan mingit filmi. Ma ei tea ise ka mis film see on aga seal lausuti sõnad " ..sa ei vääri mind.." peale selle kuulan muusikat ka . Hetkel nagu ka Robi juures jäi mulle ette Marin- Ei sust loobuda saa . http://www.youtube.com/watch?v=DD9-_boqpKY&feature=related sõnad, sõnad !- vot jah. Lents sa vist tead !
Igatahes tänane päev algas mul kardinate vahetamisega kuna jõuluaeg on tulnud. Lululu laua peal oli haigelt imelik seista. Siis järgnes telefoni kõne Pillekale ja tantsu mineks. Kella 12.-15.oo ni. Mulle meeldib tantsida. Peale seda oli koju minek, ühesõnaga ma sinna ei jõudnud kuna helistas Gertsu ja ütles et ma maja ette läheks. Gertsu tuli koos Liisuga ja siis seadsime oma sammud Arpsi juurde. Siis kunagi läksin Pillerini juurde kus kõikidel oli ära kamminud no . Seal me Pilleka vingumise pärast kaua ei olnud ja läksime Robi juurde, kuna Robi lahkelt peatuspaika pakkus olime seal. Pärast liitusid veel Taavi, Alvar, Pets. Nojano, ma olen koguaeg rääkinud , et Alvar on imelik . Sorri musi (k) .
Sõime Taavi poolt tehtud pannkooke ja tegime Lentsuga ratekaid. Muhahaha, tahaks näha !:D
Eriti neid palju buratinoga - hhahaha, l*ts, hahahaha !
Tänane päev lõppeb vaikselt.
Jah, lõppeb küll !
Fakkja, t*ra ma ütlen. Alati peab kõik p*rse minema.
Meeldivat päeva teile no .
Lisete.

Kommentaarid

Populaarsed postitused