"Kõigest hoolimata. Teistele. Mitte mulle. "

Hetkel on mul üle pika aja väga hea olla ! Kokkusattumused raisk. Kõik on nii õelad ja kurjad. Inimesed on kasutusele võtnud kaitsekilbi. Masu jaoks? - phaha.
Kui nimodi võib öelda - hihi.
Tegelikult ei ole mul siia midagi kirjutada. Aga no mõni ootab juba paar päeva uut postitust, et ei peaks vanu lugema.
Ausalt öeldes olen ma ennast paaril viimasel päeval täieliku debiilikuna tundnud. Nagu tõsiselt. Nii naiivne ja nii loll. Nagu väike laps. Õnneks on kõik hea nüüd .! On ikka .? Igatahes on mul nüüd koolipeal hea käia kui mulle ikka naeratatakse , mitte ei tulda killer pilguga vastu !
Mis siis veel. . Olen püüdnud joonistada ka, aga minu arust on see aia taha läinud. Kristiine nina tuli kellegi teise oma , pusa ja juukseotsad olid tema omad ! Ausalt.
Avastasin enda jaoks uue laulu. Mitte et see laul nüüd väga uus oleks aga seda ta on.. Revolver - Prozac Noorus. Nii hea karge jesjesjo!
Loen raamatut ka . Raamatut mille ma võitsin Koidula sellel luuletuste lugemisel 3.koha saades. "Seal kus tramm ei käi" - Katrin Reimus , peaks mainime et iga õhtu on mul pisar silmas. Heaga. Sest kohati on see väga naljakas. Kuigi samas. Isased blondiinid !

Aitab küll. Ma lähen oma üürikest õnne nautima.
GRRRRRRRRRRRRR! - jeah !
Tahaks Tallinnasse , raisk.
Liska(m)!

Kommentaarid

Populaarsed postitused