Mina sinu peale, ei karju.

tahan, tahan, tahan - teen, ei saa.
tundub et mu blogil on austaja(d).
Koolis mõtlesin , et inimesed on õelad. ( ei välista, et mina nende alla ei kuulu, olen/olin õel täna. ) Aga no, kontrollige oma sõnu ja kui te nalja tahate teha mõelge enne kas see teistele ka naljakas on. Jah, mõtlen sind selle all.
Pärast tunde läksime Annutška juurde Kiisuga. Enne seda käisime poes ostsime pitsat. Vaatasime telekat foxlifest - mtv-ni. "..gaga ullalaa.." - hakkas meeldima.
pool viis oli maale lauluproovi minek. võitsin sudoku võistluse ! : D
Emps lasi mind vanaema teeotsas maha jalutasin vaikselt vanaema juurde, lumi krõbises talla all ja peas kumises Kevi - Mis värvi on armastus?. Jõudsin vanaema juurde kus ootas mind mu kallis onu, kes ilmselgelt mind kohe kiusama hakkas. "Luistete tuli, Luisete tuli. Kus su põranda vaip on? "-jne. Näitasin vanaemale kõik kahed ja asjad ette, ta ainult naeris selle peale. Vaatasime seriaale ja asju nii kaua kuni emps mulle järgi tuli ja laulma viis . Laulsime mingi elukaua. Jõudsime mingi 19.50 autosse ja emps tahtis raadio ära panna, aga ma ütlesin talle, et kella kaheksani on Viru Raadio meie autos. Edasi pane oma raadio. laulsin koju minnes, siis muidugi paremaid laule. Ja no, kes ei tea siis Lisete laulab koguaeg niiet.
Ma kuulen kelgukoeri.
See tähendab ma jooksen.
Tsaublau.
L.

Kommentaarid

 1. Sinu blogi sünnibki sellest, et meie austajad anname sulle motivatsiooni ja muidu seda ei juhtuks.
  Mis seal viru raadios head koguaeg on?
  Mulle meeldib su blogi lugeda.

  VastaKustuta
 2. Seal on head lood.
  ja no, mulle meeldib, et sulle meeldib mu blogi lugeda. aga ma ei suuda, kes sa oled :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused