"Mis keeles ta räägib.?"

Ja siin ma olen, kõik mu anonüümsed ja ägedad huvilised. Olen siin, et rääkida teil väga ägedast konverentsist kus ma käisin ja tänu millega mul tuli paksu pahandust, aga see selleks. Minu elu ja elan seda nii nagu õigeks pean, sest kõige tähtsam olen ju siiski , mina ise ( Aunaste ). Jah ja nii oligi. Panin 7 äratuse aga tõusin ikka 7.30 nii tavaline minu puhul. Mingit motivatsiooni ei olnud, et ärgata aga kui ma pärast mõtlema hakkasin siis motivatsioone oli palju ! Läksin bussijaama ja ootasin Anni ja Evka ära. Bussile ja vops Rakvere. Suht feil oli. Jõudsime kooli ette, kooli ees oli mingi kiilakas ( tegi suitsu vist ) ja Anni küsis "kas see on see sinu oma v?" Hah. Ei olnud ! Läksime sisse ja Mario võttis meid ilusti vastu. Istusime siis maha Kerli ja neiu juurde, kelle nime ma ei mäleta. Anni vehib oma peaga vaadates mulle otsa ja üritab mulle salajaselt näidata kedagi. Ma lammas ei tajunud ära , järsku hakkan naerma kui sain aru , et Anni üritas mulle näidata, et "kae nalja Mikk seal".
Konverents võis alata . Esimeseks külaliseks oli kunstnik Valli Lember-Bogatkina . Huvitav isiksus. ta on Kuubal käinud ! Ajas seal vett maha ja kriuksutas mikrofoni, aga muidu oli muhe tädi.
Teiseks oli näitleja Ülle Lichtfeld, kellest olen ma koguaeg sillas olnud. Nagu täiesti ausalt ütlen. Ta on mu teine lemmik näitleja. Esiotsas on siiski Üllar Saaremäe, sest ta on lihtsalt kõige parem . Rääkis meile oma elust ja olust ja mainis isegi Kadrina ära. Aplausi ajal tõusis saal püsti. Ma ju armastan seda!
Pärast Üllet tuli Argo Aadli , samuti näitleja. Teda polnud mul nii huvitav kuulata kui Üllet , kuid siiski olin tubli ja pidasin vastu.
Ja siis tuli paus !! Ajakavapeal oli kirjas "11.00 - paus WC-s käimiseks" -vot ! Sel ajal rääkisin Marioga juttu !
Ja siis ja siis tuli Merle Laud ( ta tuli pausi ajal oma sõpradega käes oli silt "reserveeritud"- ma ei tajunud ära, aga siis sain aru. Ta Laud ju!) Rääkis tantsimisest ja me isegi tantsisime. jesjesjo!
Oii ja totaalne lemmik Contra. Ma sain nii naerda, et ma ei tea kohe, pole ammu nii palju naerda saanud! See postituse pealkiri on Evka poolt, kes küsis Mis keeles ta räägib, suht feil, tegelikult ta mõtles, et mis murrak tal on. Soovilugu tuli ka. ! Ohjumal . Ja siis see Rakvere tunnustants. Vaene poiss.. Kui keegi ei ole näinud siis tulge mulle ligi ja küsige, kuidas käib, võin näidata. Jäi meelde no !
Järgmine oli Tanel Saar ( mina tean teda kui Püstoli ema koolikaaslasena , või klassivennana vms ) . Ta meeldis mulle. Rääkis hästi, teadis mida räägib. Mass suutis jälle ennast naljaninaks teha- hihih.
JAAAAAAAAA SIIIIIIIIIIIS tuli Maire Aunaste, kes on traktoreid teinud. Nojah, tegelikult ma panin nii mõndagi kõrva taha. Kuigi jah mõnele tundus ta jutt kui vingumisena vms. aga jah ..
Käes oli lõuna. Läksime Karla, Mairo, Evka ja Anniga poodi. Ja sõime järgmise loengupidaja loengu ajal , mark I know ! . "Kasutatud tapeet".
"Jalgpallihaigla eestvedaja Kojamees" - mahe. Rohkem sõnu pole. või siis
Kuidas?
Kellele?
Milleks?
Ja oligi lõpp käes. Lõpetuseks esines noortebänd ENTROOPIA , nad mängisid ainult kolm lugu -.- "Sa ära ära jahtu kuna ma tulen.." - jäi kummitama, laulsin seda väga pikalt . Anni ja Kerli läksid vetsu ja meie jäime neid ootama, et saaks bussijaama minna. Istusime ja vaidlesime Evkaga et kelle veepudel see on. (Minu oma tunnistan ülesse) Rääkisin Mikuga "paar sõna" juttu ja oligi koju minek. Bussis oli väga naljakas, jah, oli küll ! Anni ja Karla- ihihih !
Kerli suutis mulle mitu korda nn. haiget teha. Igakord ütlesin ma lihtsalt AI, kuigi mul ei olnud valus !
AIIIIIIIIIIIIIII.
OIIIIIIIIIIIIII.

Paha olla ja tuju all. Kui tahad ja küündid selle poole siis sa ka saad seda. Kellele sa valetad Aunaste ah? Hihi- sina oled selles süüdi. Ei ma ei taju ära.

Häädpäävä mu anonüümikud.

Kommentaarid

 1. Merle Laud:D Ma isegi tean teda.
  Muidu näha on et siin mõni Erisaate austaja veel. Õige!

  VastaKustuta
 2. Mass :D.

  Kurb, et ma ei käinud, tore, et sa käisid.

  VastaKustuta
 3. Liiga pikk tekst, et lugeda. Aga ma siiski lugesin. Tore päev, või mis?

  VastaKustuta
 4. Maris, erisaade ruulib !
  Janne, seal li väga mahe !
  Anonüümne, no oli huvitav vähemalt , minul oli tore ja . ja ps. kes oled? :D

  VastaKustuta
 5. Ma jäängi sind painama!

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Pudel jalgevahele!

Jõuludeni on jäänud 62 päeva