"My best friend is out of hair."

Alustame kohe pühapäevas, ehk eilsest (kel seda ajataju millegi pärast ei ole siis teavitan, et eile oli pühapäev!)
Mu päev hakkas vasakujalaga voodist välja astumisega. Kohutav kui jube hommik. Igatahes panin riidesse, panin auto sooja ja ootasin ära oma superlux perekonna, et gaasipedaali kulutada ja maale põrutada. Ma kuulasin rahulikult enda muusikat ja tundsin mõnu suurest kiirusest. Sõitsime Vohnja kaudu, sõitsime kurvides kus paljud surma on saanud.. Sõitsime..Sõitsime..Ma sulgesin silmad ja tundsin kuidas see kiirus mind endaga sõnaotseses mõttes kaasa viis. Tegin silmad lahti ja soovisin, et meile tuleks vastu auto ja ma oleks seal samas kraaviservel, just nii nagu Enegi.. Mu "unistus" lõppes siis, kui Rihard tagant karjus "Lõpeta ära issi, sõida aeglasemalt" Meie kiirus oli ju kõigest 140km/h. Fakk kui hea.
Järgnes 2 tunnine lauluproov. Kus juhendaja õnneks aru sai, et ma ei tulnud sinna enda tungival soovi. Peale seda nurusin isat, et ta mind vanaema juurde viiks. Vanaemaga rääkisime jälle elust ja olust ja mu telefoni dpst ja millest iganes. Absoluutselt kõigest. Ta on lihtsalt liiga hea. Ja unustada ei saa ristsõnu. Alati kui ma tema juures olen siis lahendan neid mõnuga. Ta on lausa nii tark, et kui mina midagi ei tea, küsin temalt ja no kui tema ei tea siis vanaisa ikka teab. Jõime kohvi ja lisandus ka isa. Küsisin ta käest mingit x asja. Ja ta vastas ( mind järgitehes) "Kes kurat seda teab". Vot nii !
Vahepeal suutsin ennast totaalselt armastada ja nüüd tuli mingi enesevihkamine. Ei tea.
Ma lihtsalt armastan huvitavaid isiksusi.
Aiiii. Vahepeal olen mõtteidmõlgutanud ja mõelnud et naised joovad nii palju. Just enne rääkis Mario, et ta oli oma klassiõde püsti hoidnud ja mida iganes. Jah, Mario- ilus, tark, andekas.
Hetk tagasi helistas Taavi ja sellega seoses tuli mulle meelde, et ma lugesin oma raamatu läbi. "Kus tramm ei käi" - no kurja kui hea raamat see oli . Vastik enese ära tundmise hetked olid sees , kuid siiski , nagu ma Mikule ütlesin , oli see (hetkeseisuga) maailma parim.
LOM ! - hahaha , l*ts.

Liska(m)

Kommentaarid

Populaarsed postitused