SSS.

No mis asjad Ithakal jalas on.?
Absoluutselt kummitab.
"Sa arvad kõik saab korda, nii ma arvasin ka, sa arvad kõik saab korda, aga tegelt ei saa."
Igatahes nagu ma juba nägin soovis SuperMario, et ma eilsest päevast räägiks. Alustan siis..
Eile ärkasin kell 9, hakkasin kartuleid koorima- praekartuli isu tuli. Kell 11. läksin maale lauluproovi. Peale lauluproovi Vanaema juurde. Rääkisime juttu ja värki, lugesime mingeid ajakirju ja siis ma unistasin ja näitasin millist tulevikku ma tahaks. Siis juba jalutasin teeotsa. Sõitsime koju. Mina , SSS ja muusika. Sobiv kooslus?
Sättisin ja rääkisin Siilikesega. Varsti oli kell juba 16.00 kui ma kodust lahkusin ja sammud kooli ette seadsin. Olin esimene istusin bussi ja mõtlesin. Alustasime sõitu Pärnu poole. Ütlen ausalt sõit oli mõttetult pikk. Jõudsime teatrisse. Läksime küüni ( meie saali nimi siis ). Etendusest niipalju, et ma tundsin igas isikus ennast ära- see oli vastikult rõve sest..
Paula - blondiin, õel eesti superstaar.
Marilyn - neiu, kes oli õel, väga imelik, väikest viisi joodik.
Anni - paks (aga tegelikult ta ei olnud ju paks!), vaikne, endasse tõmbunud.
Elisabeth - emo, sõnaotses mõttes emo.
Katja - hall hiireke, kes on samuti õel, mingit viisi tallaalune.
Lenna - Üli ilusate punaste juustega neiu. Ideaalne elu, kuniks kõik muutus, poisiga lahus, koolis läks halvasti, vanemate tupsununnu oli muutumas. Ja mis see kõik endaga kaasa tõi ? Täpselt enesetapu.
Pisarsilmis aplodeerisin.
"Ma tean miks Lenna täna koolis ei olnud. Lenna on surnud"
Pärast seda etendust ma muutusin mingiks ajaks. Ma hakkasin mõtlema. SSS oli suurem kui kunagi varem. See oli kohutav. Ma oleks tahtnud seal garderoobi juures lihtsalt nutta, istuda ja nutta. Aga ei. Hoidsin ennast tagasi. Läksime bussi. Seadsime suuna hessi poole. Avastasime, et kui me türgist tulime käisime me samas kohas. Pärast söömist muutus kõik. Elu tuli tagasi sisse. Ja kui Lisetel elu sisse tuleb, hakkab ta laulma. Ja meie sõit tagasi mööduski lauldes. Tahan tagasi, ausalt. Ja mul ei lähe meelest Kriisu su kõne aga ausalt ma ju armastan sind !
Ma ei tea mis kell ma koju jõudsin. Istusin veidi arvutis ja magama. AGA EI! 02.46 sain ma kõne. Millest ma olin ülejäänud aja nii segaduses. Meeles on lause "see ananass pritsib" Pole hullu. Head aega ja magasin edasi.
Hea oli olla.
Täna tegin mütsi valmis. Vanaisa juures käisin saunas ja tegin mannavahtu. Tuli isu peaks sööma. Teemas pilt või nii.

Ühesõnaga on mul hea meel et mul sellised sõbrad on.!
Liska.

Kommentaarid

  1. Kuule Lisete, mis see on. Viimased blogisissekannete ja kommentaaride alatoonsit yundub juba ais tõsiseks minema. Unusta kõik mõteted suitsiidist. Ära mängi lolli, sa ju ei ole. Elu on ilus..

    VastaKustuta
  2. Ma Eleriniga jumala nøus, kuhu on kadunud see energilisus ja røømsameelsus? Åra masetse, be chill :)

    VastaKustuta
  3. Hea lavastus oli tõesti. Tavaliselt mulle ei meeldi need noortetükid, aga seal leidsin isegi mina endale mõtlemist. Ahjaa, see ananass pritsiski. :'D (2:36?! haha, nii vara..

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused