Ah, käige kõik ****i.

"Samas mul on sõbranna, kes ei löönud käega. Ootas aasta, ootas veel ja lõpuks sai, mida tahtis. Kuigi paljud ütlesid talle, et see on mõttetu ja ära piina end. Kuid tema jätkas omas suunas ega kaldunud kõrvale. Astus kindlalt. See tundus tookord naeruväärne, aga nüüd tunnen sügavat austust tema vastu. Ma vist ei suudaks nii püsiv olla. Suurepärane eeskuju."


Pooltundi tagasi jõudsin kossust tagasi. Vägaväga hea päev oli täna va. suusatamine. Pärast suusatamist käisin kodus pesus ja lippasin Ann.i juurde pannkooke tegema. Tegime kooke ja naersime, ei ei, väga head tulid .! Ann pani ennast valmis ja astusime uksest välja, et minu poole minna.. Rääkisime koridoris et ikka "kõik mehed on sitapead" ja siis järsku vaatasime et esimesel korrusel on 2 meest. Meil nalja kui palju ja edasi minna ei julgenud. Mõne ajapärast astusime siis mööda neist ja kui välja jõudsime hakkasime naerma. Huumor!
Kodus sirgendasin juuksed ära. JA MU JUUKSED ON MEGALÜHIKESED ! Ja siis bussile, ning kossu vaatama. Tarvas ja Rock , peaaegu hea mäng oli. Aga mulle meenutas see mäng rohkem maas aelemist ja kätega vehkimist kui korvpalli. Mariot nägin ka algusest peale vaatasin teda, et kas ta ikka näeb mind . Lõpus nägi ja siis mul oli nii naljakas. Nagu sa nägid?!
Anetti nägin ka üle pikapikapika aja. Armast veoauto perekonda ka. Ei tundnud mind ära. Monsa lõpuks tundis ja ajasime juttu. Isegi Mägi perekonna esindajad olid kohal, au ! Isegi Kardot nägin , jei ! Pärast mängu läks põnevaks kui me Raja poodi Kapu, Vamme ja Ann.iga läksime. HUUUMOR ! Käisin poes ringi ja hüüdsin "KAUPU, CAMME KUS TE OLETE ??" Üks mees naeris järjekorras meie üle, see oli nunnu, kuna tal olid põselohud ^^ Poes nägin Tiitu ka. keksisin ta ees et ta aru saaks. Mahe !
Huljal oli peatus vähem kui 10 minutit. ILA ILA ILA.
Carmen:"Kas sulle siis ei meeldi ilapanna v?"
Hetkel on suht nutune olla. Msnis ei ole popsus Kevinit. Ja kõikidel on mõtted Sessi peal.
Liska.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused