Ära nuta, et see on lõppenud. Naerata, sest see on olnud.

"Kuule ära unda seal!"
Hetkel on mul lihtsalt väga paha olla. Õppisin bioloogiat ja järsku enam ei suutnud, pea käis ringi ja kõhus olid valud. Ma ei saa vist kunagi hästi elada. See selleks.
Täna mul siia eriti midagi kirjutada ei ole.. Muljetan siis oma pühapäevast, mis oli üks parimaid pühapäevi mis olnud on, muidugi välja arvata vaheaja pühapäevad.
Hommikul ärkasin Kriisu kõnepeale, kus ta küsis kas mul on koolitantsule minek. Ma ütlesin et ei . Aga enne seda kui kõne ära panin oli ta mu ära moosinud ja mu vastus oli jah. Panin ennast valmis ja läksin Kriisu juurde. Ann tuli ka sinna ja siis läksime Kriisu vanematega Rakvere. Kui me teatrisse sisse astusime siis mulle jäi kohe silma tv3.me reporter, aga meie talle silma ei jäänud : ( Mõne ajapärast tulid Lens ja Pils ka. . Koolitants oli täiesti kohutav. Midagi nii allaarvestuse pole ma ammu näinud. Lihtsalt neis tantsudes ei olnud mitte midagi. Enne kontserdi algust oli mul tahtmine küll seal lavataga närvitseda. Mõnuss. Mis kõige jubedam seal oli tants kus neiu tantsis mustades sukapükstes mis olid õhemad kui teistel ja tal olid stringid jalas, see oli inetu ja!! Pärast kontserdi läksime viiekesi Selverisse, kuhu me ei julge oma 2 kuud minna. Mark Mark .
Pühapäev + suitsetamine + hea seltskond + halb silmanägemine = Pühapäevasuitsetajamemuaarid 2 ! Kes mõistab, see mõistab.
Riko tuli meile siis ilusti järgi ja läksime Kadrinasse , Ann.i juurde kooki sööma. Pärast seda läks Kriisu koju ja meie Lens , Riks ja Ann(e) läksime Rakveresse kinno. Tegelikult me kinno ei läinud, vahepeal leidsime Rakverest Pilsu ülesse ja läksime Raja poodi saiia ostma. Ja parte toitma, jeiii!!
ooo, Riko tegi pilti ???
Ma nägin nendest partidest täna öösel õudusunenägu. uuh.
Lens : Mmm. mis hea suhkruvati lõhn
Liska : Eii, see on moosipontsiku lõhn
Lens : JAAAAA on ja!!
Riko : (naerdes) HAHA , siin on piiritustehas.
Huumor. Parim pühapäev. Tänks.
Ps. Ma ei hakka sinust su nimega midagi kirjutama, sest vb arvatakse et ma armunud või asja vaata . : D Ole kivis edasi !


Liska.

Kommentaarid

  1. Olid tal stringid ?... Vist olid tavalised trussaarikad perse vahele tõmmanudl.

    VastaKustuta
  2. Ma ei tea, ei uurinud väga vaata :D silm peatus korra ainult , üks tüdruk ütles "need olid bokserid perse vahel"

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused