Argentiina on naiste paradiis.

Läheb kolmaspäev mil ma saan kodus istuda ja oma kõhuvalu põdeda. Võin öelda et tänane öö oli kõige jubedam.
Homme ajan kooli ennast, maksku mis maksab. Mouzou.


Vaatasin just "Õhtusöök viiele". Ja seal see Anuke ( Krissu mul tuli meelde Eneke ) rääkis, et Argentiina on naisteparadiia ja Tai meeste oma. Selge. !
Täiesti kohutav on see, et ma nägin mingit mega huvitavat und aga mitte essugi meeles pole.. Nukker. Teise asjana on täiesti kohutav see et mul ei ole mitte midagi süüa kodus. Tegin oma elus teistkorda putru ja see läks ka perse.. NÄLJAS.
AAAAAAAA. Naljakas on see, et mul on Riko sündroom. Selle mäluga ei ole enam nii head lood vaadake.. Aga mul tuli meelde mis ma unes nägin. Sellessuhtes, kiire muutumine oli. Nägin , et me (mina, Lens, Pils) olime kusagil pärapõrgus mingis poes. Leenu ostis snikersit ja energiajooki, nagu ikka . Pillerin ostis suusad, mille mina kinnimaksin. Ulme ! Ja siis lõpuks mina.. Ostsin juustukohukese, snikersi, Pilsu suusad. Müüa küsis : "Mis suusad need on ?"
Ma ütlesin et ma need sealt tagant riiulilt võtsin, et tahaks osta neid. Müüa ütles: "Selge, need on need Risto firma suusad." Me Lensuga vaatasime otsa üksteisele ja hakkasime naerma. Järgmisel hetkel oli kõrvalkassas mingi Kevin täiestiõudsa näoga (minu sõprusringkonnas sellise näoga Kevinit ei ole ) Ja tema ostukärus oli 25 pakki saiia. Ja kui Lens küsis, et mis sa nendega teed, siis ta ütles, et läheb parte toitma. JA SIIIIS täiesti tühjast kohast lendas sisse oma käruga Kewu KAUBAMAJA KÄRUMEES !!! Kärus istus Taf kes laulis "Kes on siin kaupluses nüüd käruboss?" Ja mu unenägu lõppes sellega et nad sõitsid wcpaberi rullidest ehitatud püramiidi.
Nice.

Liska.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused