mis on õnn?


Kõrvaklappides ummistab mu kõrva "pühapäevasuitsetajamemuaarid 2", ma ei saa midagi teha et see mulle meeldib. Ütlesin Ingmarile ka, et kui see peaks olema/saama suitsetajate hümniks vms., siis ma hakkaks suitsetama. Aga ärge muretsege, nii see ei ole.
Viimased 45 minutit olen siis blogimaailmas ringi tuuslanud ja avastanud paar huvitavat postitust. Näiteks Miku oma väga huvitav, see suunas mu meie armsale kollasele ajakirjandusele .. õhtulehele , lugesin õhtulehe artikli läbi ja lisasin ka kommentaari sellele. Kuradti ajuvabad debiilikud.
..kuigi, mul tuli hetkel tahtmine ajakirjanikuks saada. Aga ma tahaks hea olla ja.. Miks kurat kirjutada midagi sellist mida ei ole ? Miks keerata ja pöörata interviueeriva teksti ? ilmselgelt mida jubedam ja ära keeratum tekst on seda paremini peale läheb. Aga kuulge me kõik oleme inimesed. Jah , muidugi väljaarvatus sina - Loll loom !
Taavi helistas just ja ütles et tuleb teed jooma. Panin vee sooja juba. Hehe. Mul on tuba korras , see on ainult positiivne. .
Käisime Ann.iga täna poes ja Arpo juures. Huumorhuumor. Poest tulles olid kolm meest meie ees ja rääkisid lolli juttu. Üks mees ütles "Tüdrukud , kui te 19 saate siis helistage võiks koos teha midagi , õlut juua ja." Suht nunnud tüübid olid nad..
Hetkel tahaks Tallinnas olla . Telekast tuli just Simpel Sessioni reklaam. - huvitav !
Kus sa oled mü-ra-ka-ru??

.. õnn on kolm tähte sõnast õnnetus.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused