"ou kuule sul akutrelli on v?"

Ühesõnaga : ROTT .
Täna on üldse mega meo ( emo ) päev olnud. Kohutav lihtsalt. Alustades sellega et ärkasin 8.12 ja kiiresti riidesse ja kooli. Kool sakkis sajaga , ainult arvuti tunnis oli huvitav. Jei. Pärast tunde keemiat vastama , järjekordne kaks tuleb. Lükkasin lauapealt toolid ka kogemata kolinaga alla. Aga see oli see sama katkine laud.. Milline laud sealt katkine ei oleks?


ÕE.s saime meekooki Janne tehtud oli see . MMMM. kui hea ! Kiidan sind kallike : )

Sealt jooksuga koju mustamaikat otsima ja tantsima. Tantsimises filmiti. Ja see filmijamees oli vähe naljakas. Kuidas ma peaks tantsima kui ta mul ees koperdab? Sassi läks ka ja .
MIS SUL VIGA ON ???
esiteks ta rikkus mu kõne ära
teiseks kõrvetas mind mingi faking tulise noaga
ja kolmandaks ütles mulle et "õde sa oled sitapea, kõik tüdrukud on sitapead"

Mu fämiili on mu nii endast välja ajanud. Kohutav. Emps teatas mulle kui ma särki otsisin , et ta läheb Dagö kontserdile. MIDA VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINA? Miks ta mulle nii teeb.? Vastik vastik vastik !
Alumised naabrid ka karjuvad. Teretulemast Tehnika tänava Hullumajja.
KAS SA NAUDID SEDA? MIKS SA MULLE NII TEED? VÄLJA SIIT MAJAST!
Kui Taf mu juurde akutrelli võtma tuli siis , alumine naaber Aavo oli talle käe ette pannud ja enamvähem öelnud, et kuhu sa lähed vms.

"Mina ei ole üksi.." - ei usu :o , a ma olen ; )
Hästi elame. !

L (6)

Kommentaarid

 1. Haha, see oli üsna joomane Vellu:D:D Hea, et poksima temaga ei pidanud- minetea, mis haigused jms tal küljes võivad olla:p. Igati positiivne:D

  VastaKustuta
 2. Aavo , mis kuradi Vellu :D
  Ingmar ütles et ta viib talle saiia , ma ütlesin et lolliks oled läinud v? 5.minuti pärast on ta uksetaga ja küsib "kas sul on veel saiia v?" :D

  VastaKustuta
 3. hihi , sa pole ka üksi :P:P:P :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused