Sigalahe.

Uskumatult hea on see, et ma olen selle nädala üle elanud. Ja loodame nüüd, et kõik läheb paremaks. Mahe !

Täna ärkasin pool kaks kui emps mulle helistas ja küsis, et kas toad korras. Pole ime, et ma niikaua magasin kui öösel arvutis istusin. Aga öös on asju ma ütlen ! Leidsime Ukuga, et me ootame suve ja suveöid ! Hetkel laulan Dagö laule , hihi ja mõtlen mis siis eile tehtud sai..

Nimelt eile oli kauaoodatud reede. Koolis oli nii nagu oli, viimane tund sakkis jälle. Sorri Mari kui sa seda loed, aga su emps ei meeldi mulle. Küsisin ta käest, et mis ta arvab lausest "Kui õpetajad teist ei hooli, siis tulge parem meie kooli." Ta oli väga vaimustatud sellest. Vabandan ka nende ees nüüd kellele samuti see meeldis, kuid minu jaoks on see täielik pask. Krissut koolis ei olnud, istusin Ann.iga ta joonistas mulle vesivärvidega kiisuvurrud. Meganunnu. Pärast kunstitundi läksime Ann.i juurde. Sõime -jõime , särki -värki. Varsti vaatasin, et kurja kell nii palju ma ei jõua kuhugile kui ma sinna veel kauemaks jään. Koju minek siis. ILM OLI SUPER ! Käisin kodus pesus ja juba Pils ütles, et ma peaks tema juurde minema. Maja ees olles helistasin Pilsule et kuule kus oled. Aga eii, nad olid veel Lensu juures. Aga minu õnneks tuli Pilsu ema just koju ja siis läksin tuppa. Varsti tulid tsikid ka. Riko ka jaa. Olime siis Pilsu juures veidi ja siis läksime Rakvere. Käisime võtsime Risto peale ja sõitsime RG amatöör filmifestivalile. Taf tuli ka sinna.
Huumorit sai ma ütlen. Kõik tegi mulle lihtsalt niinii nalja. Täpselt selline tunne oli, nagu oleks laksu all olnud. Haha..
"..Lisete , perekonnanime pole."
"a, kuule, see olen mina ju."
Ainukesed tuttavad keda ma seal nägin olid Roby ja Kaija-Liisa. Ülejäänud olid Rakvere kurjad tüdrukud ja nende kutid. Aga Pillerin juba avastas, et nad ei olegi nii kurjad. Veidi vaidlen vastu.
Pärast filmifestivali läksime sõitsime Rakvere peal ringi. Tsillisime Selveri parklas. Laulsime @ partycar. jms. Lõpuks läksime Põhjakasse hessi. Riks tegi välja. Nõmenõmenõme. Sõime ja sõime ja sõime.
"Alles oli siin, nüüd seal. MÄÄÄÄÄTŠIK"
Suur Risto ja co. tulid ka sinna. Taf ja Risto aitasid autot käima panna, mis neil see kord ei õnnestunud.
HAHAHA, LEENU SEE PEPU!!
Otsutasime siis Kadrina ära minna. Leenu läks Rikoga. Mina ja Pils Taaviga. Risto jäi sinna.
".ai t*ra, anna mulle ka"
Kui Lantesse jõudsime, mõtles Taavi et võiks vaadata kas ta ikka ööseks koju jõuab, et kuidas tema teepeal asjalood on. Alguses oli päris hea, aga täpselt poole peal jäime me kinni. Ja siis tuli keegi kelle nime ma ei mäleta meile appi. AUTO OLI MEGA SUUR a kole. Tal olid ainult 4 suurt ja ilusat tuld mis meid pimestasid kuna autojuht unustas täistuled maha võtta ! Sõitsime siis peaaegu Tafi majani välja aga teel oli ees vall, pm pool teed oli kinni pool lahti. Taavi küsis, et kas sõidame läbi. Ma karjusin tagant JAJAJA! Pillekas ees kartis ütles ei. Lõpuks sõitsime ikka läbi. Elumõnus. Lõpuks tuli meile Uku appi, sest tagasi me sealt omal käel vist välja ei oleks saanud. Uku järgi tuli Riko ka. Lõpuks jäi Riko ka kinni. Aitasime lükata , või no kes aitas, kes mitte.
Siis kui Uku autost välja tuli siis ma teretasin teda kättpidi. Ahhaa, äge !
Kadrinasse jõudes käisime ainide onni vaatamas. Ja pärast seda tulin koju.
Kuulasin anekdoote ja mängisin kaarte, vahepeal suhtlesin Uku, Mario ja Taavi Mesiga. Nojah nii mu magama minek öösse veereski.
Kevin sa ei tea millest sa ilma jäid ! : D

Täna vb maale. Tokkujooba, seal pole ammu käinud. Kuigi ma kardan, et see vb kaldub mitte minemisele, aga siiski ma olen hetkel üksi kodus , andke plaaaane ! ; )

Liska.

Kommentaarid

  1. ma küll ei mõista miks see halb lause on see ..kui õpetjad teist ei hooli...

    VastaKustuta
  2. No põhimõtteliselt vaata minu arvamus. Lause ise väga ilus, läheb riimi ja vb kusagil koolis on see superluks.
    Aga vabandust, meie koolis..

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused