Skinhead.

Tahaks teha miadgi põnevat. Midagi vägaväga huvitavat. Aga pea on niii tühi lihtsalt , mitte midagi tarka ei oska välja mõelda. Telekas tuleb :"MIS SUL VIGA ON?" ja minuti pärast hakkab Krimi, selllele pean ka silma peale.
Olen enda jaoks avastanud Noizmakaz - Pühapäevasuitsetajamemuaarid 2 . Lihtsalt supersuper hea.
Täna tantsus oli ka mega hea olla lihtsalt. Leenuga sai ülipalju nalja. Mu kõhulihased valutavad ka rohkem kui jalad no.


Esimesed tunnid olid suusatamine. Nono mida iganes. Suusatada rajal kus ei ole absoluutselt mingit rada ette tehtud on päris võimatu. Selle peale ütles õpetaja "Te olete niigi ära hellitatud, et saate korralikul rajal sõita. Hoopis sellisel rajal peab sõitma." Nagu tõsiselt. Söögivahetunnis jõime teed ja olime muhedad. Täiega hea oli olla. Lens kõrvetas mu pärast keele ära.. Nukker- hahaha ! Füüsika tunniajal helistas mulle emps. Rääkisin taga tunniajal ( ma olen väga korralik õpilane : )) Emps helistas kuna Rikusl oli võti koju jäänud ja ta ei saanud tuppa. Vahetunnis helistas Riks mulle ja ütles "Kuule sa ei pea tulema, me juba garderoobitädiga leidsime su taskust võtme." Päris mahe ! Jalamäng ruulib ka , mängisime seda koolis , Reio pistis pea uksest sisse ja ütles "Kohe näha A klass." See on üksparimaid mänge, mida me kahjuks sünnipäeval ei mänginud.. : ( Aga pärast kooli läksin Kriisu juurde ja tegime küpsisepalle, mmm.. Ja siis järsku helistas mulle Rihard ja ütles "Täna näitab Krimis seda poissi kes suusaradadel oli". Mul oli okei , hea info ! Nüüd siis vaatame peaaegu terveperega. Huumor. See teema ajab mind endiselt kettasse.

Täna tahaks tervitada Kevinit. Söögimees ! Muahaha !

http://www.youtube.com/watch?v=oYGhW2KYiV0&feature=player_embedded - see meeldib mulle ka !

Emps lõikas mu juuksed megalühikeseks.. Homme sirgendan, siis näete : o
Liska.

Kommentaarid

Populaarsed postitused