Sõbrale.

Ühel suvepäeval helistab sulle ootamatult su sõber ja ütleb : "Jäta kõik pooleli! Nüüd lähme maale ja otsime koha, kus saaks süüa." - Pillerin meenutas sind ja ..

Sõpradel on üleloomulik võime tajuda, et on olemas seesama vana, hea, normaalne sina - ajal, kui kogu maailm on kohkunud sinu arusaamatu käitumise pärast. - Aasta tagasi ?

Mistarvis elada, kui mitte selleks, et üksteise elu talutavamaks muuta. - Pillerin , ma olen enam kui kindel, et päris kõik meid ka ei vihka . .

Tõeline sõber on see, kes tuleb sinu juurde siis, kui kogu maailm on su maha jätnud.

Ma kiidan ühte prantslast,
on targalt öelnud ta,
et mõnus, hea ja tore
on olla üksinda.
Kuid veelgi parem on
koos olla sõbraga
ja talle vaikselt öelda :
"Meil hea on üksinda!"


Pole midagi , mida meile meeldiks näha rohkem kui rõõmusära inimese silmis, kui ta mõistab, et tunneme talle kaasa, saame temast aru, tunneme huvi tema heaolu vastu. Sellistel hetkedel on kahe sõbra vahel midagi ilusat ja vaimset. Selliste hetkede nimel tasub elada. - Keegi kes võiks kallim olla. .

Sõber on ainus inimene, kelle ukselekoputamisest sa rõõmu tunned, kui sul on kallal midagi, mis teeb su näost laiguliseks, ajab aevastama ja üle keha kuumaks. Võid talle öelda : " Ära jumala pärast sisse tule !" Aga sa loodad.. Et ta vastab : "Lollus! Mine voodisse tagasi. Ma panen teevee keema" - Kristiine, mis Kristiine : )

Sõber on inimene, kes siis, kui mingi kodumasin ei hakka tööle küsib sult väga vaikselt, kas sa lülitasid selle sisse. - Leenu see meenutas mulle sinu juures koogi tegemist. MUHE !



Kes on sõber?
Seletan teile.
See on inimene , kellega koos sa julged olla sina ise.

Liska Lens Pils .

Kommentaarid

 1. Ma ei oska praegu mida peale selle öelda, et MA ARMASTAN SIND !

  VastaKustuta
 2. Mina lisan , et sõnadeks jääb väheks, ja ma homme murran, !

  VastaKustuta
 3. Sõpradel on üleloomulik võime tajuda, et on olemas seesama vana, hea, normaalne sina - ajal, kui kogu maailm on kohkunud sinu arusaamatu käitumise pärast- SEE ON VÄGA HEA!


  jaa , ma pole enne armsamat postitust näinud kui see! :) (L)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused