"Vene keel ja süda läks pahaks."

Pildi emotsioon on hea. See oli hetkel kui Pilsu käes olev plekk kruus alt meile lendas . vaoo.


Aina suuremaks minev kõhuvalu ja kummeli tee. Kas ma mõtlesin selle endale tõesti välja ? See ei saa nii olla ju. Utoopiline ikka..
Käisime Geos Carmeniga vetsus ja saime vägavägaväga palju taga kiruda. Evil ma räägin.
Eile sain ma infot et väga paljud uued tuttavad loevad mu blogi . See tähendab tervitan teid !
Pole olemas sõna naerukrambid ütle Naeruüledoos.
Grr. Mis sõna on võõrsil no , võõrsilit. haha.See kõik on nii halb. Kahju inimestest kohe.. Pildil Anvar.


Tahaks miskit huvitavat teha. Aga ei oska. Nii et jääb üle ainuke variant , õpppima jei ! Taavi alapealkiri on " Lase end õhku.! Õhus on armastust. " - Tahaks õhku lasta ennast..


" Mul on valus. Nägin Sind teisega, kellel juba on armastatu. Miks valis ta mängukanniks just Sinu? Sa teadsid, mida Sinu vastu tunnen, kuid ikkagi tegid mulle haiget. Võib-olla polnud see Sinu süü. Võib-olla oli see tema, kes keelitas Sind minu eest käsikäes lõbusalt mööda minema. Armastan Sind, kuid mul on valus selllele mõelda, sest kardan, et Sa ei tule enam kunagi minu juurde. Juba enne ei teinud Sa minust välja. Kas see oli jälle tema süü? Teadsin, et ta tahtis mulle koguaeg haiget teha, kuid miks just Sinuga? Ta teadis, et mulle meeldib veel mõni poiss, kuid neid pole ma kunagi armastanud. Ma ei väsi endalt küsimast: miks pidid see just Sina olema? Ta oleks võinud mind teistmoodi haavata. Nüüd ei tea ma, mida teha! Sinuga rääkida ma ei julge, aga temale kätte maksta on võimatu, sest siis haavaks ta mind veel rohkem. Ta lõi mu südamesse haava, mida mitte keegi ei saa parandada peale Sinu, keda ma olen juba ammu armastanud.."Mõne südame ust on raske avada.
Kirjanduse TV lehekülg 41..

"Et rusutud südant võita, on vaja truudust, heasoovlikust ja pühendumist vaid sellele kindlale inimesele. Tõeline Armastus sulatab pikapeale kõik, olgu see kas või kivisein, millest tuleb läbi minna. Usk, lootus ja armastus jäägu inimesele alati, ilma nendeta muutub süda pelgalt tavaliseks organiks meie sees, mis lihtsalt
tuksub, tuksub, tuksub..."

Kommentaarid

Populaarsed postitused