"Kui arvad, et olen pohuist, siis tegelt mind kotib küll"

TÄNA ÖÖSEL MA EI MAGA, OLEN MURES SINU EEST, SINA NUTAD JA MA JÄÄDA EI TAHA. TUNDMATUKS TUNDMUSTELE TÄNA ÖÖSEL MA EI NAERA, KEEL KEELDUS KEELETUKS, ÖELDA ARMASTAN, TUNDUB ON VAEV MA HINGE HEIDAN HINGETUKS .
NHD-Kõverpeegli rahvas.

Täna oli koolis siis see emakeele asi. Ja ma ei ole päris täpselt aru saanud mis see oli. Laulsime kooriga seal. Esitasime Kriisuga powerpointi "LOM" ja tulin lavale oma katkendiga K.Reimuse raamatust "Kus tramm ei käi". Ma arvasin, et ma pettun ja seda ma ka tegin. Aga sitta kah. Auväärne žürii oli Kristi Aimla, Reesi Sirvi, Evelin Tiiter, Anneli Sild (?) ja Karl Meos. Ja žürii esimees oli meie kõigi kullakallis Oliver Tomingas. Ma ei olnudki nii tasemel, et oleks esimese kolmehulka pääsenud. Aga selle eest sain ma oma vanuseklassi "Parima naisnäitleja" tiitli. Ouje. Kristi ütles ka et ma olen fantastiline. Armas! :) Et siis Kev ma sain hakkama. Tnks !
Olin uhke. Sain kooli almanahi, sest olin tubli etleja konkursil "Koidulauliku valgel". Koolis sain esimese koha ja maakonnas olin kolmas. Võin rahul olla. See aasta ma ise väga ei pingutanud, et sealt enda luuletust leida, aga ma olen kohutavalt rahul sellega. Mõne luuletus ja jutt oli kohe väga hea. Tooks välja Meriti oma, see oli hea! Ma vahepeal mõtlesin, et ma oleks võinud ise seda selle Angella eest lugeda, äkki oleks ilusam olnud .. Teiseks tooks välja Katrin Kaasiku oma. Väga hea! Lemmik sellest raamatust.! Igatahes, kui me aulast lahkusime astus direktor mu kõrvale ja ütles "Sa oledväga tubli, jätka samas vaimus." Ma olin hämmingus. Aitäh !
Hakkan järgmise veerandi stiilipäeva plakatit tegema. Armsad blogilugejad minu koolist. 07.04 on stiilipäev ja nimelt DRESSID. Uuh muhe !

Ma veel jõuan täna kirjutada siia veel.
Seniks tsauka.

Kommentaarid

Populaarsed postitused