"Meil Rakveres antakse küll põhimõtteliselt lõuga"

Täna on olnud eriliselt ego päev. Kirjutan veidike aega suurelt äkki Pillerin näeb ka lugeda. Või noh, õigemini, nahhuj Sa siin arvutis oled kui endal -o,5. Pils aga ole mureta mu emps ütles, et "See ju veel väga pime ei ole." Nii et lucky you!
Vanal suurusel tagasi nüüd. Eilne päev möödus mul voodis magades, sest ma olin tõsiselt nõrk ja kui ma püsti tõusin siis käis kõik ringi ja pilt läks tasku. Olin voodi haige.
Aga no kui täna see ära unustada, et ma haige olin/olen siis.. Siis täna hommikul ärkasin ma kell seitse sõin tegin korda ja läksin Pilleriniga Rakveresse silmaarstile
. Täna peaks, just nimelt peaks tulema pikk ja asjutäpsustav blogi..
Silmaarstil siis. Dr.Kurg (kured toovad lapsi ju) ! ! ! See arst oli veidike peapeale kukkunud. Ta rääkis nagu megavaikselt, mitte s*ttagi ei saanud aru, naeris ka naljakalt. Huumor. Ma siis istusin seal ukse taga ja ka sealt ukse tagant käis palju naljakaid inimesi mööda. Esiteks oli seal naine kellel olid õlgadeni helepruuni juuksed milles olid seda värvi triibud. Tal oli veel pm maani sall kaelas (see oli ka värviline) ja kott mis läikis ja oli oranz. Teiseks oli seal üks enesekindel mees. Ta küll kõndis väga veidralt, kuid ta enesekindlus oli kindlasti tema juures suur pluss! Seal oli ka üks noormees, kes oli ratastoolis. Ja seal oli üks polikliiniku töötaja kes temaga juttu rääkis ja ausalt see neiu oli väga kena. Veel oli seal väike emopliks koos oma isaga kes oli viks ja viisakas, aitas oma lapsele jope selga ja asja. Tegelikult oli seal üüberpalju huvitavaid inimesi. Aa ühel naisel oli samat värvi jope nagu need haigla sussid on.
Pärast silmaarsti läksime Selverisse. Tsillisime poodides ja värki. Pillerin näeb valges umbeseksikas välja. Valisime kleidid ka välja millega Leenu sünnipäevale läheme.
Käisime siis Pilsu ema tööjuures rääkisime prillidest ja läksime Pihlakasse sööma. Oi kus me sõime. Nukker oli see, et Pilsule pandi mingit silmatilku või asju ja ta oli pool päeva pime ja ta pupillid oli niiiiiiiii suured ja ta nägi välja nagu Keit, ma ei saa üle. Jõime teed (Pihlakas ei ole head teed, nukker) , magusat sõime ka. Veetsime mõnusat aega seal ja mõtlesime, et helistakse kellelegi kes seal Rakveres aga no kurja kohe üldse ei julgenud. Üks vihkab, teine magab ja TELEFON ON VÄLJAS. jne.
Tsillisime veel ringi mingi jube kaua ja siis läksime filmilaenutusse kust me muidugi midagi ei võtnud eks. Jube vahva. Vahvamast vahvam.! S-S-S-S-S.
Läksime bussijaama, et teada saada millal koju saab, sest ma ei jaksanud enam oodata kaua sinna minu arstini aega on . Saab sorry !? Tapa-Rakvere bussi pealt tuli Janne, kellega sain huvitavat juttu räägitud. SEE KURADI BUSSIJAAMA EIT ON PARAS VALEVORST.
Käisime poes ostsime pomelo ja bussile. Aga kassajärjekorras seisis minu ees naine, selline vanemat sorit. Ta vaatas pikalt mu pomelot ja mind ja nii väga mitu korda, kuni küsis "Ega te ei oskaöelda, mis maitsega selline asi on" Ma ei osanud talle midagi vastata ja ütlesin "hea" . Ja siis rääkisime veits juttu selle tädiga ja bussile.
Kadrinas tsillisime Pillerini juures ja olime ilgelt egod. Lihtsalt ma pole kunagi nii ego olnud, tema raudselt on aga.. Mu tänane õnnelause läks väga täppi : Tänane õnnelause: Egoism ei ole see, kui sa elad nagu sa ise tahad, vaid see, kui sa soovid, et teised elaksid nii nagu sina tahad.

Need prillid, ma sulan.

Ausalt ma ei jaksa rohkem kirjutada.
Jürgen on kodus, jeee. :)
Homme on Pillerinil sünnipäev. Ta on täna viimast päeva/aastat 14 + veel homme kella 11.ni .
Leenut näeb ka homme, täiesti lõpp, kui palju häid asju. Üüber kohe !

Ühikarotid ruuuulz.!


Lisete.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused