Midagi head :D

Huuh, raske kohe:D. Sihuke lugu. Peaks kirjutama, aga ei tea veel millest. Tuleb siis selline kohapääl mõeldud looke minu rajust nädalavahetusest. Alkohol on kurjast, seda tuleb hävitada. Saigi minu panus sellesse antud.

Et siis, reedega see kogu jama algas, jõudsin Kadrinasse, tegime igast toredat(sain isegi Liisult pai:)) ja läksime siis Rkv pitsat sööma, krt küll see rämpstoit:D, kino sai, seejärel kuskilt eiteakust tuli mõte KAKS õllet võtta. Olgu. Maitsesime need R.ga ühes teatud kohas teatud toreda rahvaga ära. Üpris hää(polnud kaua maitsnud).

Laup. hommik ärkasin K. juures telekatoas, roosa patsikumm(ja selle pääl veel üks sinine) ümber käe. Vasemal käel ümmargune jälg:O. 9 Lõunasse minekut. Vahva, tore jms:D. Paras ooper. K.ga sai naerdud teepääl ja igast toredat maha vestetud. Niisiis Valka jõudmine, see pagana bussi- ja rongijaam näeb välja kui kirik:O. Nautisin seal ees üksinda tunnikese päikest ja MUUDKI. Buss. Lüllemäe. M. Nivaga mind ootamas. M. imestas mu olukorda nähes:D. Meeldiv. John Deer'i tunked selga ja metsa puid tooma,

siis Defenderile astmeraudu keevitama. Päris hea, mind jäeti üksi töökotta, aga mulle seee meeeeeeldis;).! Üksi ja rahus ongi vahel hea nokitseda. M. tuli tööd kontrollima, igati rahul. Õhtul saun. Sinna jäid patsikad ka maha(saabsorri(a)). Lumehang jms. Tuttu.

Pühap. Hmm, vihm. Soo pääle puid tooma põkaga. M. suutis loomulikult esirattad maast lahti saada


ja põka ära uputada.


Niva aitas.


Ma ei uskunud ausõna, aga see aitas. Vanaisa ei lubanud rohkem vedada, sest suht mudaseks läks. Siis purret ehitama.

Cool:D. Jää kandis veel ja tagumine aeg. Suht kobe teine. Ja siis suure kiirusega Tartu rongi pääle. Oleks 30s hiljem jõudnud, oleks maha jäänud. (Oleks on paha poiss. Oleks Aleks Oleks, oleks Aleks paha poiss). M. emaga Kadrinasse Tapalt ja P. juurest auto ja koju.

Esmasp. 11 oli T4F päälinnas juba...

-MeLikedMyWeekEnd-

Kommentaarid

Populaarsed postitused