Nüüd on nii, et mulle aitab.

..Aga tegelikult ma ei ole kuri, pahane, solvunud või mis tahes sõnad kokku. Ma lihtsalt ei suuda vaadata, tunda seda enam, see teeb nii kuradi haiget, isegi kui ei peaks. Sest osad inimesed kes midagi ütlevad või teevad ei ole mulle, ei peaks olema mulle kallid. Nad on head sõbrad, nojah, kui head. Kuid siiski sõbrad, kelle arvamus mulle midagi tähendab, sest jah mulle läheb korda teiste arvamus. Vahepeal läheb see isegi liiga palju korda. Ja siis ärge imestage miks ma turtsun ja solvun kui te ütlete midagi mis teie suust tulles mulle haiget teeb. Sest siiamaani saan ma teid oma sõpradeks nimetada..
..Ma ei hakka siin nimepidi teile ütlema, et kes mulle tegelikult kui palju haiget teeb. Ausaltöeldes, teevad mulle paljud inimesed kes mu blogiloevad haiget. Aga no sitta sellega.
Mind lihtsalt nii häirib see..

  • ..kui mul on keegi uus sõber, kellega ma pikaaja peale enam nii palju ei suhtle kui enne, alguses. Mina suhtleks küll, aga temal aega pole. Ja kui pärast tuleb välja, et minu sõbrad, sõbrannad temaga nüüd suhtevad, selajal kui mulle öeldaks, et mul ei ole aega. Siis on asi sõnaotseses mõttes nutune. Et no a, ok fain.
  • ..kui minust ei tehta välja. Eriti see kui mu käest küsitakse midagi ja ma vastan sellele küsimusele, kuid siis tuleb keegi kes püüab küsija tähelepanu ja ma räägin jälle iseendaga.
  • ..kui mulle öeldakse, et ära avalda oma arvamust koolis, avalda kodus. Ja kui ma seda kodus tegema hakan keeratakse mu arvamus peapeale ning surutakse omaoma peale.
  • ..kui mulle helistatakse ainult selle pärast, et leida vabapleisi või kui msnis on eemal ja ära, siis uurida kellega, kus. Ja kui vastus käes siis on okei tsau.
  • ..kui minuga ollakse sõbrad ja teistega pannakse taga.
  • ..kui minuga ollakse 'mina ise' ja kui tuleb keegi teine seltskonda, siis muututakse totaalselt.
  • ..kui õelad on inimesed. On seda õelust siia ellu nii palju vaja ? Rahunege maha.
  • ..kui mind ei võeta tõsiselt. Arvatakse, et ma mängin, et olla tähelepanu keskpunktis vms. Aga võtle teadmiseks, et soovitan teil mind tõsiselt võtta.
  • ..kui mulle on mingi asi väga kallis või tähendab väga palju, ning ma olen seda jaganud just äsja endale kalli inimesega ja siis tuleb isik ja ütleb, et see on meie oma asi. Meie kui isiku ja minule kalli inimese asi. A, ok fain.

..Jah mu sõbrannad on superilusad. Aga kas see tähendab, et minuga normaalselt suhelda ei võiks, saaks?

Kui see oleks powerpoint siis tuleks nüüd viimane slaid, nimelt suurelt ja punaselt sisse lendav lause ..
.. AITÄH TÄHELEPANU EEST ! !

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused