"Siin Kadrinas, ei ole ka mitte ühtegi inimest"


Alustuseks tahan ma kirjutada siia sellest et ma olen üüüber rahul tänasega !
"andsime Ingmarile raha yle ja istusime maha ja jõime morssi siis hakkas inimesi tilkuma kohale rahulikult .Kõige parem meel oli Lisetel ,kui mind nägi ,sest me polnud näinud üksteist nagu mingi üle kuu aja tundus nagu mingi 100 aastat :D . Rääkisime juttu ja viskasime nalja."
"Pole 2 aastat rattaga sõitnud ja nyyd sõitsin ja nii ,et veel Lisete oli pakiraamil oh seda nalja."

Uuh, vanad head ajad tulid meelde ! : ) Tänks Taavi Ruudi .
Aga tänane päev siis. Ärkasin pool tundi enne kahtteist sõin, tegin korda ja läksin Rahvamajja näidendiproovile. Seal oli juba suhteliselt hea olla.! Pärast proovi mingi poole kaheaeg helistasin Kriisule ja Ann.ile et nad võivad jäätist sööma tulla. Tulidki ja sõime jäätise ära. Kes retsepti tahab, küsigu julgelt.
Läksime siis mingi aeg Ann.i jänese juurde. Teepeal helistasin Leenule jutt oli järgmine:

"Tsau, me nüüd lähme Ann.i jänese juurde."
"Tsau, kus te olete praegu."
"Kuule kohe sinu tänava otsas."
"Oo, aga keerake siis siit ka läbi."
"No, me siis keerame. Oota, kas me keerame eest või tagant?"
"Hahaha, keerake tagant."
Ja seal me olimegi. (Keerama eest või tagant = kas sisse tulema eest või tagant uksest)
Olime seal Ann, Kriisu, Lens, mina, Pils, Riko ja Maria. KUNI TULI TAAAAAVI oma uuuuh, mis kauni soenguga. Ehmatus on reaalselt suur, aga päeva lõpuks ma juba jumaldasin seda !
Käisime siis Ann.i jänksi juures, nägime jälle maja ja avastasime, et nn. suuretoa aknast on miljonidollari vaade . (Y)(Y)
Leidsime Lensuga kaardid ka ja mängisime siis nn. Ann.i toas merd, istusime mingi muru sees ja lasime aga mängul käia. Ainuke asi on millest ma aru ei saa see, et miks seal mul alati nii uni peale tuleb..

"Kas sul kaheksat on"
"Seitse"
Läksime siis seal ära ja olime teel minupoole. Minu juurde mineku ajal hüppasime me Lensuga porilompides ja kui ma raudtee juures sealt mäe pealt alla tahtsin keerutada lükkas Taf mind lihtsalt külmavereliselt alla. Tulin ülesse tagasi andsin Lensule mu telefoni et see lumiseks ei saaks, aga selleajaga suutis Taf meid mõlemad peatpidi sealt otse lumme lükata ja ÜLLA ÜLLA mu telefon oli Leenu käes ja Leenu käsi oli lume all ! Muibueno.
Käisime veel Lensu juurest läbi kuna ta oli märg. Haarasime kaasa krevetid ja minu poole. Seal sai ka normaalselt nalja.
"Krevetid ja mikrolaineahju, isegi mina pole nii loll"
"Su ema on nii sümpaatne ja sa saadad ta niimoodi vit*u"
Riko tutvus täna mu vennaga :))))))) Mingi ajapärast tuli Leenul super mõte pitsat sööma minna. MMMM. Autosse ja sööma. Milline veetlev seltskond mina, Pils, Lens, Riko ja Taavi. Armas just nii mulle meeldib. Autos kammis meil odavalt ära. Käisime Riko juures ta andis meile maitsta otse Taimaalt toodud mingeid maiustusi mis haisesid (sorri, aga tegu ei olnud ainult lõhnaga) nagu nafta ja see maitse. ÖÖÖ, ei lähe meelest. Maitse oli nagu oleks söönud naftast küpsisepuru mis on kokku pressitud. Ebameeldiv. Käisime ka põhjakas. Riko suutis vabse ühe käru seal ära mõlkida ja dee playboy ajakirja pilt oli totaalselt õõvastav. A, Selveris käisime ka mingi aeg !
"Näe Liska, seal on ilus valge auto ja hunnikus inimesi."
Enne kui me korralikult Kadrina jõudsime, käisime Tafi juurest läbi võttis oma asjad. Meil kammis, reivisime korralikult seal autos. Ei tsikid väike partycar ? ? ?
"Ma olen Eestis LITS"
Kadrina jõudes läksime Pillerini juurde, kus Riko (ma juba trükkisin Riki, aga raisk muutsin ära) ja Taf ennast veidi täntrasse jõid. Imelik oli see, et me istusime köögis mina Taf Lens ja Riko, suurestoas vaatasid telekat Pilleka ema, isa, õde. Pillerin ise oli kadunud. Taf ja Riko libistasid õlli ja järsku kargas Pillerin ja Karl ka sisse. Vähe mugavam oli. Olin Riko prillidega, ma võiks neid samamoodi omastada kui Pillerin, aga ära muretse, ma ei omasta neid nii palju !
Vaatasin normaalselt Pilsu ema ja isa vahel "Jackass: number kaks" naerda sai.
Siis kui telekas kinni läks ja Pillerini ema küsis, et mis kanalilt see tuli vastas Pillerini isa..
"Ma ei tea vaata kas oli kaks või teine"
"MÜÜÜN KAHTE PURJUS POISSI ! 1.- tükk!"
Siis kui ma koju minema hakkasin ootas mind pm. Pillerini maja ees Kiilakas. hehe. Seadsime sammud mu kodu poole ja ma pean tunnistama, et täna oli tema egom kui mina.
"Aga need kummikud on ju lillad"
"Nagu DAAA"
"Mida viina ?!"
"Nukker."
Üks asi millepeale ma lihtsalt naersin oli see, et Kiilakas rääkis mulle nalja kahest jääkarust, aga sellel naljal polnud pointi ja see oligi selle nalja juures kõige naljakam. !
Midagi ei jutunud nii et Dont worry, be happy !
"Now you see me, now you don't"
"Ainus võimalus kannatust vältida, on armastamisest keelduda.Paulo Coelho"


Mul on vaikselt uni juba.
Musi-musi - kalli-kalli.
Liska.


Hihihi, kell on 4.50 ! ! !

Kommentaarid

 1. Küsimus selles, et, miks seda osa kaks korda on?

  "Siis kui ma koju minema hakkasin ootas mind pm. Pillerini maja ees Kiilakas. hehe. Seadsime sammud mu kodu poole ja ma pean tunnistama, et täna oli tema egom kui mina.
  "Aga need kummikud on ju lillad"
  "Nagu DAAA"
  "Mida viina ?!"
  "Nukker."
  Üks asi millepeale ma lihtsalt naersin oli see, et Kiilakas rääkis mulle nalja kahest jääkarust, aga sellel naljal polnud pointi ja see selle nalja juures kõige naljakam oligi. "

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused