a, sorri kallis.

Oma Musirullikese suurel soovil kirjutan teile oma nv.st ja temast endast.
Alustades nv.ga siis.. Reedest ma küll juba rääkisin, aga räägin veel, ega küll küllale liiga ei tee : )
Reede - Pärast tunde käisin vaatasin võrguvõistulst. MA VIHAN PALLE ! ja seda tsikki kes naerda ei oska ja seda rõvedat tüdrukut ka. Ja üldse mitte keegi ei istunud mulle. Vilistasin aje ! Käisin pesemas ja läksin Pilsu juurde. Tsillisime seal ja avastasime, et Pilsu isal on uus naine, nagu Kristin ütles. Ou Pils meie suhe läheb seljuhul keeruliseks. Leenu ja Riko olid Nelijärvel ja siis pidime, me oma reedesepäeva ise kahekesi ära sisustama. Naljakas oli see, et Anni , Triin ja Pets olid kõikbussijaamas ja Anni oli Petsilt kuulnud et Leenu ja Riko Tapal. Helistas Pilsule, et asja uurida. Seda kuulis bussijaamas Triin kes helistas ka Pilsule, et küsida, mida nad Tapale ronisid. Naersime veidi ja ma mõtlesin, et helistan Petsile, küsin kus ta seda võtab/teab. Helistasin ja ups helistasin Jannele. Tema number oli Petsi nime all. Imelik. Seejärel helistasin järgmisele numbrile. A, see oli Pilsu isa number. See veel imelikum. Siis viis Pillerini isa meid Rakvere kossule. Istusime siis Mardi kõrvale. Janne ja Siim istusid meie taga. Megamusid ju. Ja siis oli mida iganes mäng ja kõike veel. Seda lugege varasemast postitusest. Pärast läksin magama mingi kolme paiku vist.

Laupäev - Ärkasin kell üks. Kedagi ei olnud kodus. Kõikide telefonid olid kodus ja auto ka. Mis toimub. Hakkasin mõtlema, et kell üks hakkas maal sugulase sünnipäev, aga nad ei saanud sinna minna, sest auto oli ju siin. Ja siis tuli meelde, et Riksil on ju judo võistuls. Jepsjeps. Okei. Mingi aeg tuli Taavi minu juurde ja kiusas mind palliga. AGA MA VIHKAN JU PALLE ! Siis läksime vahesse kuna teised tüübid olid seal. Mehis oli jälle purjus karjus "Oi näe kena persega tüdruk on ka siin." Ühesõnaga tahtsime me Tafiga Gertsu sünnipäevale suunduda. Võtsime Mägi ja Mehise ka. Robi ja Geto tahtsid ju ka tulla, kuid autos on ju ainult viis kohta. Nukker. Aga tegime seda. Panime Geto pagassi. Jõudsime siis sünnipäevale ja terve laud oli süüa täis ! ! ! Nagu mega nunnu ! Sünnipäev oli muhe. Arbavere siiski. Lihtsalt Gertsu ja Arbavere - ideaalne ! Olin õnnelik jah. Isegi Riko, kes Tafile helistas sai sellest aru. Ehk oli asi söögis ? Mingi aeg läksime ära. Võtsime SÜÜA ka kaasa ! Mehis ja Mägi autole ja Kadrina. Tegime Taaviga pahandust ka, aga seda ei ole vaja teada . Läksime siis Leenu juurde. Pils ja Riko, Lens olid seal. NO JA SEAL VEETSIN MA ÜLEJÄÄNUD TUNNID, kuni kell sai kuus ja mind pm välja visati. Aga ma ütleks et see oli huumor. Pole probleemi. M*nnid on m*nnid. - Leenu tead !
Ma pole elales niimoodi koju läinud , see oli naljakas. Ainuke mõte koridoris oli, et mõranda lauad tuleks ära vahetada, ET NAD ENAM EI KRIUKSUKS ! Läksin siis magama.

Pühapäev - Emme ajas pool üksteist ülesse, küsis, et kas ma maale lähen, ütlesin ei. Ta läks maale ja ma jäin magama. Ärkasin pool kolm. Pesin nõud, aga ei õppinud. Lubasin laupäeval Leenule, et ma ei õpi ! Käisin saunas vanaisa juures ja siis koju. Mingi aeg , kaheksa äkki , tuli Taavi minu juurde 'õppisime inkat' ja rääkisime juttu. Siis ta lahkus ja varsti läksin magama.
Nukker on see asi, sest pärast filmifestivali andsin ma sulle su võtmed tagasi ja sa kaotasid need ära. Pärast Gertsu sünnipäeva andsin ma sulle su zippo tagasi, aga sa kaotasid selle ära. - Karma :)

Pildil suitsuruumi laemaal - megabombo ju !

Liska.

Kommentaarid

 1. Väga mitte sinulik mingit moodi, aga väga armas, et mulle lugemismaterjali toodad. :)
  Pole ammu suhelnud sinuga, ega ka rääkinud. Ole tubli! :)

  VastaKustuta
 2. Hihi:D Pmst Zippo on olemas, aga mitte veel minu käes:D Võtmeid võime kevadel Lante teedpidi jalutades otsida vast:p

  VastaKustuta
 3. Mario, eks ma üritan ;)
  Taavi, no selge, järmine kord otsusta ära, kas annad asja mulle ja jätad minu kätte, või ei anna üldse minu kätte no :D .. Mitte et ma süüdi oleks..

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused