Püüeldes võimatut, on alati saavutatud võimalik, need, kes ettevaatusest pole kunagi teinud rohkem, kui võimalikuks peavad, ei ole ealeski ühtki sammu

Tuli mingi tuju Siia kirjutada, aga pole nagu midagi väga kirjutada.
Tegelikult tahaks sellest sayat.me-st rääkida. See on paras huumori allikas. Veider on kohe lugeda seda seal. Üks kirjutas : mulle ei meeldi su aladini püksid. Teine aga lisas,et : you aren't outsider.. ja keegi, kelle isikut ma teada tahaks kirjutas nii :sa tundud väga positiivne ja elurõõmus tüdruk,küllap sa seda oledki. aga lugedes su blogi siis tundub, et tegu on lihtsalt ühe emoga. sellest sa peaksid lahti saama! ;) Nii, et kui julged anna teada :)
Täna käisin maal, ohSa issand jumal, kui hea seal olla oli. Milline värske õhk ja kõik muud kokku. Iss leidis saunast surnud linnu, kuidas ta küll sinna sai ?
Mõneajapärast viskas meil issiga üle ja läksime metsakaudi vanaema juurde, sinna ikka oli natuke maad. Mina kuulasin muusikat ja iss kritiseeris seda. Räpp ei lähe talle ka peale. Pidime üle kraavi ka minema - ma oleks ära uppunud ! :D Vanaema juures lugesin VT kõvahäälega Tarva artikleid ette. Hihihi.
Sadama hakkas ka, kuigi see oli nagu mega vähe, aga ma vingusin ikka, et ma saan läbimärjaks.
Lisaks tahaks ma öelda, et mul on viimasel ajal kuidagi hea olnud, kuigi jah, kahjuks on ka paar emohetke, aga need on välja vabandatud. Tänkssssss.

http://sayat.me/Liskam

Kommentaarid

Populaarsed postitused